MPF Производи за Замена USB Конектор за Кабел Доведе Кабелот Компатибилен со Кодак Easyshare M753, M873, M883, M1033, MD1063, V530, V570, V603, V610, V705, V1003, V1073, V1233, V1253, V1273 Дигитални Камери

MPF Производи за Замена USB Конектор за Кабел Доведе Кабелот Компатибилен со Кодак Easyshare M753, M873, M883, M1033, MD1063,

DEN 0.00

Обновено

Достапно за нарачка

Овој USB кабел е специјално дизајниран за внесување на приклучете го конекторот на дното на одберете Кодак Easyshare Дигитални Камери (Компатибилни Модели Наведени во Описот Подолу).Овој Кабел се користи за да го синхронизирате со вашиот компјутер и да испратите/префрлување на слики од вашата камера.Овој Кабел може да се користи и за полнење Кодак модели кои овозможуваат оваа функција (може да моќ, но не полнење на батеријата во зависност од моделот тип.Ве молиме обратете се до вашиот сопственикот прирачник за повеќе информации за полнење на батеријата преку USB). 3 Година Замена Гаранција.MPF Производи е Регистрирана трговска Марка.MPF Производи за Замена USB Конектор за Кабел Доведе Кабелот Компатибилен со Кодак Easyshare ES-ЕДЕН, LS755, M753, M763, M853, M863, M873, M883, M893, M1033, M1063, M1073 Е, M1093, P712, P850, P880, V530, V550, V570, V603, V610, V705, V803, V1003, V1073, V1233, V1253, V1273, Z730 & Z7590 Дигитални Камери (Овозможува Директна Врска, Наместо на обвинителна Клупа).

Избор на клиент

SZRMCC Д-допрете го за да DC 8.4 V Моќ Кабел за Canon C100 mk2 Камера со Д-допрете 14.8 V Conver да DC 8.4 V (Десен Агол Обновено
SZRMCC Д-допрете го за да DC 8.4 V Моќ Кабел за Canon C100 mk2 Камера со Д-допрете 14.8 V Conver да DC 8.4 V (Десен Агол

4 V, Па може да се користи за широк влезниот напон спектар.Тоа е кабел кој ви овозможува да моќ за Canon C100 mk2 �

DEN 719.76
DRRI Hirose 6 Pin Женски(HR10A-7P-6S) Flex Кабел за Basler GIGE AVT CCD Камера Обновено
DRRI Hirose 6 Pin Женски(HR10A-7P-6S) Flex Кабел за Basler GIGE AVT CCD Камера

Конектор : 6pin Hirose HR10 A7 P6 S Женски.Hirose 6pin basler GIGE AVT SFCC6 S кабел,За Basler Sony Gig E Камера.Сопствени високо флекс, лес

DEN 768.00
ZEEY Паметен Телефон Адаптер за мобилен телефон Адаптер Тип-C Компатибилен Адаптер со DJI Osmo Џеб Додатоци Обновено
ZEEY Паметен Телефон Адаптер за мобилен телефон Адаптер Тип-C Компатибилен Адаптер со DJI Osmo Џеб Додатоци

Smart Телефон Адаптер за мобилен телефон Адаптер ТИПC Компатибилен Адаптер со DJI Osmo Џеб Додатоци.Се корист�

DEN 11976.00
3 Пакет 20FT Моќ Проширување Кабел Компатибилен со WyzeCam, Wyze Cam Пан, NestCam Затворен,Трепка, Yi Камера, Cloud Camera,USB Обновено
3 Пакет 20FT Моќ Проширување Кабел Компатибилен со WyzeCam, Wyze Cam Пан, NestCam Затворен,Трепка, Yi Камера, Cloud Camera,USB

3 x Микро USB Кабел за Продолжување Безбедносни Камери PS4 Контролер 15.Пакет Содржина : .Околу Нашето Продол

DEN 0.00
Alvin е Кабли Blackmagic DIN 1.0/2.3 Мини BNC Десен Агол да се BNC Машки 75ohm RG179 HD SDI Кабел Обновено
Alvin е Кабли Blackmagic DIN 1.0/2.3 Мини BNC Десен Агол да се BNC Машки 75ohm RG179 HD SDI Кабел

Оваа 75ohm RG179 HD SDI кабел е за вашиот Blackmagic.Кабел Должина : 20cm(7.87 во),може да се прилагодите кабли со други дол

DEN 311.76
SZRMCC Десен Агол BNC да Десен Агол BNC RG174 75ohm HD SDI 3G Флексибилни Мека Видео Коаксијален АНТЕНСКИ Кабел за Blackmagic Обновено
SZRMCC Десен Агол BNC да Десен Агол BNC RG174 75ohm HD SDI 3G Флексибилни Мека Видео Коаксијален АНТЕНСКИ Кабел за Blackmagic

Ова е 75 Ohm RG174 Флексибилни Мека коаксијален SDI Кабел, кој се користи за да се поврзете на било која опрема �

DEN 0.00
Основни SWX L-Серија 7.2 V 7800mAh NPF Рамен Батеријата Пакет, Пакет L-Серија Полнач Обновено
Основни SWX L-Серија 7.2 V 7800mAh NPF Рамен Батеријата Пакет, Пакет L-Серија Полнач

Основни SWX LСерија 7.2 V 7800m Ah NPF Рамен Батеријата Пакет Core SWX 2 Година Ограничена Гаранција Пакет Со : Core SWX L

DEN 863.76
Uonecn EVF Кабел за ARRI Мини LF Камера 31 инчи Обновено
Uonecn EVF Кабел за ARRI Мини LF Камера 31 инчи

Овој кабел е погоден за ARRI Мини LF Камера.Тоа ги поврзува MVF2 визирот единица за ARRI Мини LF камера.Двата кра�

DEN 1039.20
Alvin е Кабли BMPCC4K Моќ Кабел за BMPCC 4K Blackmagic Џеб Кино Камера 4k Обновено
Alvin е Кабли BMPCC4K Моќ Кабел за BMPCC 4K Blackmagic Џеб Кино Камера 4k

2 pin конектор е pushpull автозаклучување конектор.Тоа ќе автоматско заклучување кога е вметната во камерата.

DEN 719.76
Durpower 3FT Micro HDMI Аудио Видео HDTV Кабел Кабелот Доведе На Sony Cyber-Shot DSC-TX Серија Дигитален фотоапарат Обновено
Durpower 3FT Micro HDMI Аудио Видео HDTV Кабел Кабелот Доведе На Sony Cyber-Shot DSC-TX Серија Дигитален фотоапарат

3 FT.Позлатени конектори за највисок сигнал за пренос стапка и отпорност на корозија.Лиен вирусолеснувањ

DEN 1070.40
DRRI SP21 Приклучните Водоотпорен 12 pin Авијација Конектор ip68 Моќ Кабел Конектор за авто Електрична Индустрија (12Pin) Обновено
Alvin е Кабли Време Код Адаптер Кабел за Црвениот Еп Скарлет BNC Приклучок до 4 Pin Машки Nor1438 Кабел Обновено
Alvin е Кабли Време Код Адаптер Кабел за Црвениот Еп Скарлет BNC Приклучок до 4 Pin Машки Nor1438 Кабел

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз�

DEN 935.76
SZRMCC 0B 2 Pin Машки 3 Pin Женската Моќ Кабел за ARRI Камерата за да Odyssey7Q 7Q+ 7 Монитор (Директно) Обновено
SZRMCC 0B 2 Pin Машки 3 Pin Женската Моќ Кабел за ARRI Камерата за да Odyssey7Q 7Q+ 7 Монитор (Директно)

Ви овозможува да conn+ект и моќта на вашиот Одисеја 7,7 П и 7 Q+ Монитори,како и на Аполон монитори / рекордери

DEN 0.00
Sony VMCIL6615 1.5 m Дигитален Интерфејс Кабел 6 Pin6 Pin Обновено
Sony VMCIL6615 1.5 m Дигитален Интерфејс Кабел 6 Pin6 Pin

1.5 м, 6pin за 6пински Дигитален интерфејс кабел носи видео, аудио и рамка информации.Овозможува за уредувањ

DEN 9552.00
50.4V601.103 Кабел LCD/Камера Кабел Замена на Делови Обновено
50.4V601.103 Кабел LCD/Камера Кабел Замена на Делови

103 Кабел LCD / Камера Кабел Замена на Делови.ДЕТАЛИ ЗА ПРОИЗВОДОТ : 50.000 различни додатоци за Компјутери, Ла�

DEN 239.76
POWE-Tech HDMI 1080P HD ТВ Кабел AV Кабелот Доведе Жица Приклучок Конектор за FujiFilm Finepix S4050 Камера, 4 НОЗЕ Обновено
POWE-Tech HDMI 1080P HD ТВ Кабел AV Кабелот Доведе Жица Приклучок Конектор за FujiFilm Finepix S4050 Камера, 4 НОЗЕ

Компатибилен со : Fuji Film Finepix S4050 Камера.Бренд нови HDMI кабел кабелот води, Замена на само, не е оригинална, н

DEN 0.00
Roadmaster VR3 WBCAC25 Заштитените Продолжување Кабел Поставете - 3 Дел Обновено
Roadmaster VR3 WBCAC25 Заштитените Продолжување Кабел Поставете - 3 Дел

25метарски заштитените кабел.Повеќе единици може да биде во комбинација до 100 метри.За користење со VR3 BackU

DEN 0.00
Uonecn ACK-E6 AC Адаптер Целосно Декодираната Замена за Полнење за Canon EOS 5DS, 5DS R, 5D Mark II, 5D Mark III, 5D Mark Обновено
Uonecn ACK-E6 AC Адаптер Целосно Декодираната Замена за Полнење за Canon EOS 5DS, 5DS R, 5D Mark II, 5D Mark III, 5D Mark

Овој производ е погоден за Canon EOS 5 DS, 5 DS R, 5 D Mark II, 5 D Mark III, 5 D Mark IV на ЛПE6 батеријата модел.Но, тоа не е компат�

DEN 647.76
SZRMCC Десен Агол BNC да Десен Агол BNC RG174 75ohm HD SDI 3G Флексибилни Мека Видео Коаксијален АНТЕНСКИ Кабел за Blackmagic Обновено
SZRMCC Десен Агол BNC да Десен Агол BNC RG174 75ohm HD SDI 3G Флексибилни Мека Видео Коаксијален АНТЕНСКИ Кабел за Blackmagic

5 m (Ние може да го прилагодите со други должина, ве молиме контактирајте со нас ако ви треба).Вршење на ра�

DEN 384.00
USB Полнење и Пренос на Податоци Кабел Кабелот Жица за AbergBest 21 Uggkin SEREE Cedita GordVE Suntak Sunleo и Слични Точка-и-Пука Обновено
USB Полнење и Пренос на Податоци Кабел Кабелот Жица за AbergBest 21 Uggkin SEREE Cedita GordVE Suntak Sunleo и Слични Точка-и-Пука

ienza производи се развиени како ефективни алтернативи на ОЕМ делови.Ова исто така ќе ви овозможи да ја по�

DEN 0.00
6 Pack УЛ Наведени 60 ft Нозе Професионална Одделение RG59 сијамски комбо кабел за TVI, CVI, AHD и HD-SDI камера систем Обновено
6 Pack УЛ Наведени 60 ft Нозе Професионална Одделение RG59 сијамски комбо кабел за TVI, CVI, AHD и HD-SDI камера систем

60 метри видео моќ кабел.Ситевоедно видео и моќ кабел.BNC видео т губите време лемење или crimping заедно свој �

DEN 1080.00
HQRP DC Женски 4 Машки Моќ Splitter Кабел за П-See Security System Model: QT578-8C2 / QC828-4C9-2 / QT728-4G7-1 / QT5682-8K8 Обновено
HQRP DC Женски 4 Машки Моќ Splitter Кабел за П-See Security System Model: QT578-8C2 / QC828-4C9-2 / QT728-4G7-1 / QT5682-8K8

HQRP® 1 и 4 DC Splitter Кабел плус HQRP® Увеселителен парк;.Должина од околу 45СМ / 20 Инчи; Стандард внатрешните ано�

DEN 82.80
MaxLLTo 6ft Екстра Долг Замена Мини USB Напојување со Кабелот на Полначот Кабел за Податоци за Panasonic VDR-M30 / VDR-M50 Обновено
MaxLLTo 6ft Екстра Долг Замена Мини USB Напојување со Кабелот на Полначот Кабел за Податоци за Panasonic VDR-M30 / VDR-M50

Тип на производ : USB 2.Повеќе оклопна обезбедува добра заштита од пречки, така што ќе можат да уживаат во п

DEN 167.76
Sescom LN2MIC-TASDR100 3.5 Линија за да го Микр 35dB Слабеењето 9 dslr фото Кабел за д-р-100 Обновено
Sescom LN2MIC-TASDR100 3.5 Линија за да го Микр 35dB Слабеењето 9 dslr фото Кабел за д-р-100

Да се избегне со користење klunky XLR тип attenuators кои можат да произведуваат тешки вирус на камери микрофон inpu

DEN 670.80
Dorhea за Малина Пи Нула Камера Лента FFC Кабел 11.8 инчен Лента Линија Специфични Камера Кабел за Малина Пи Нула, или Обновено
Eonvic Basler AVT Камерата се Активира и I/O 12 Pin Hirose Десен Агол Женски Отворен Крај Кабел (3M) Обновено
Eonvic Basler AVT Камерата се Активира и I/O 12 Pin Hirose Десен Агол Женски Отворен Крај Кабел (3M)

Eonvic Продавачот е Само еден Вистински Продавачот.Со животен век поголема од 5000 insertions, заврши EMC оклопна, ш

DEN 1007.76
Dolity д-р-E17 DC Спојка + CA-PS700 USB Напојување со Кабел за EOS M Камера Обновено
Dolity д-р-E17 DC Спојка + CA-PS700 USB Напојување со Кабел за EOS M Камера

2 см Боја : Црна DC Влез : 7.Ние го продаде 100% сосема нов и висок квалитет на производите DC Спојка дрE17(ЛПE17),

DEN 2347.20
Rocbird Камера Линк Кабел 26 Pin Голема Брзина MDR/SDR за Industtial Камера со Висока Flex Влечете Синџир Кабел Basler Обновено
Rocbird Камера Линк Кабел 26 Pin Голема Брзина MDR/SDR за Industtial Камера со Висока Flex Влечете Синџир Кабел Basler

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз�

DEN 0.00
SZJELEN Arri Алекса Мини Timecode 0B 5Pin да BNC Timecode Кабел за Arri Алекса Мини/LF/XT, Звучни Уреди 644, Zaxcom, Lockit Обновено
SZJELEN Arri Алекса Мини Timecode 0B 5Pin да BNC Timecode Кабел за Arri Алекса Мини/LF/XT, Звучни Уреди 644, Zaxcom, Lockit

Конектор тип : BNC приклучок за да 0 B 5 Pin машки приклучокот.Кабел должина : 100cm.BNC да 5 Pin Arri Алекса Timecode кабел,

DEN 0.00