Ytaland Doogee S90 / S90 Про случај, [Отпорен на Гребење Анти-Падот] Мека TPU Случај Shockproof Задниот Поклопец со Калено Стакло Екран Заштитник за Doogee S90 (Бела)

Ytaland Doogee S90 / S90 Про случај, [Отпорен на Гребење Анти-Падот] Мека TPU Случај Shockproof Задниот Поклопец со Калено

DEN 191.76

Обновено

Достапно за нарачка

Прецизни отвори овозможи лесно пристапи до сите копчиња и пристаништа, без отстранување на случај, да се обезбеди целосна заштита за вашиот телефон.Посебни калено стакло membraneis со Цврстина 9 H, ултра издржливи.Анти-нула, анти-експлозија, анти-прашина, анти-отпечаток.Школка направен од флексибилни шок-апсорпција TPU материјал, Карбонски Влакна Шема и стилски wiredrawing дизајн,Вграден во spider-web текстура помага одлична дисипација на топлина во процесот на користење на вашиот телефон.Школка со текстура карбонски влакна акценти,четири страни со капка-доказ airbag дизајн,со носат-отпорни, анти шок, влага ефект.Тоа може да се минимизира шок/капка штета.Пакет incuding : 1* TPU Маска+ 1* Калено Стакло Филм.Ytaland е НИ РЕГИСТРИРАНА трговска МАРКА, за производство на целосна линија на додатоци за сите производи на Apple, Samsung телефони и таблети.LG и Google таблети додатоци итн.Висок квалитет, брза испорака, добри услуги на клиентите, Ytaland е вашиот најдобар избор!Answer : ___________________________ Note : - Овој случај е дизајниран за Doogee S90 само.Тоа НЕ одговара на било кој друг телефон.-Додаток само, Телефонот не е вклучен.Пакетот Вклучува : -1x Телефон Случај (бојата како да изберете) -1x Калено Стакло -1x Сува Ткаенина за Чистење (free) -1x Влажна Ткаенина за Чистење со алкохол (Free) -1x Прашина - апсорбер(Слободен).

Избор на клиент

SHUNDA Случај за Google Пиксели 4а -, 360 степени Ротирачки Потпирач со Магнетни Автомобил Функција Маска,PC+TPU Целосна Обновено
SHUNDA Случај за Google Пиксели 4а -, 360 степени Ротирачки Потпирач со Магнетни Автомобил Функција Маска,PC+TPU Целосна

Компатибилност : 100% Сосема нов случај за Google Пиксели 4а .Случајот е направен од мек TPU внатре и против про�

DEN 638.40
CTEK (56-941) Розова Браник за Тесто Полнач Обновено
CTEK (56-941) Розова Браник за Тесто Полнач

CTEK Тесто Полначот Браник.Заштитете го вашиот полнач и боја.Се CTEK Браник со силиконска гума случај за да �

DEN 0.00
Moozy Шок Доказ Силикони Случај за Xiaomi Mi 8 - Транспарентно Кристално Јасна Телефон Случај Мека TPU Маска Обновено
Moozy Шок Доказ Силикони Случај за Xiaomi Mi 8 - Транспарентно Кристално Јасна Телефон Случај Мека TPU Маска

Нелизгава, антинула случај обезбедува удобен зафат, пријатно чувство во вашата рака.Оваа маска НЕ е ком�

DEN 0.00
HHUAN Случај за Doogee S86 Про (6.10 Инч), со Калено Стакло Екран Заштитник, Јасно Меки Силиконски Заштитна Маска Браник Обновено
HHUAN Случај за Doogee S86 Про (6.10 Инч), со Калено Стакло Екран Заштитник, Јасно Меки Силиконски Заштитна Маска Браник

Компатибилни уреди : погоден за Doogee S86 Про (6.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас

DEN 2342.40
AMZER Тенок Одговара Дизајнер на рачно изработени Печатени Тешко Школка Случај задниот Поклопец Назад на Кожата за Vivo Обновено
Ph26 Shockproof Силикони Браник Случај за ZTE Сечилото X2 Max Црвена Обновено
Ph26 Shockproof Силикони Браник Случај за ZTE Сечилото X2 Max Црвена

Производителот гаранција може да не се применува 360° ЗАШТИТА : Овој случај гарантира оптимална заштита �

DEN 557.76
ZHKQT Случај за ПРВ 30 XE 5G (6.52) со 2 x Калено Стакло со Заштитен Филм, Јасно Меки Силиконски TPU Школка, Ултра-Тенки Обновено
ZHKQT Случај за ПРВ 30 XE 5G (6.52) со 2 x Калено Стакло со Заштитен Филм, Јасно Меки Силиконски TPU Школка, Ултра-Тенки

52 инчен), Јасно меки силиконски школка за заштита (со моделот) + 2 ПАРЧИЊА калено стакло екран заштитник...

DEN 0.00
SHUNDA случај за Samsung Галакси S20+, Мека TPU Браник Транспарентен PC Shockproof Задниот Поклопец со Магнетни Потпирачот Обновено
SHUNDA случај за Samsung Галакси S20+, Мека TPU Браник Транспарентен PC Shockproof Задниот Поклопец со Магнетни Потпирачот

Компатибилен со Samsung Galaxy S20+ 6.7".Двоен слој за дизајн, двоен слој за заштита, прави на транспарентен PC и мек

DEN 1456.80
HHUAN Случај за Vivo Y55s 2021 (6.58) со 2 Калено Стакло Екран Заштитник. Ултра-Тенки Црни Меки Силиконски Анти-Капка Телефон Обновено
HHUAN Случај за Vivo Y55s 2021 (6.58) со 2 Калено Стакло Екран Заштитник. Ултра-Тенки Црни Меки Силиконски Анти-Капка Телефон

2 x Нови калено филм.Пакување информации : 1 x Силикони случај 4️⃣[Тенок и Лесен] : Погоден за Vivo Y55s 2021, моби�

DEN 185.28
HENGHUI Случај Компатибилен со iPhone 12 алуминиумски Легури Браник Случај со камерата Леќи на Камерата Заштитник Метална Обновено
SHUNDA Случај за Xiaomi Mi 11 Лајт, Ултра Тенок TPU Softshell + КОМПЈУТЕР Хард Школка Потпирачот Случај со Картичка - Црна Обновено
SHUNDA Случај за Xiaomi Mi 11 Лајт, Ултра Тенок TPU Softshell + КОМПЈУТЕР Хард Школка Потпирачот Случај со Картичка - Црна

Компатибилен : Xiaomi Mi 11 Лајт СЛУЧАЈ.Картичка на задниот дел : овална дупка е полесно да се извади картичка.

DEN 537.60
PH26 Shockproof Силикони Браник Случај за Samsung S10 5G Сина Обновено
PH26 Shockproof Силикони Браник Случај за Samsung S10 5G Сина

Производителот гаранција може да не се применува.P R O T E C T I O N 360° за Samsung S10 5 G : Овој случај гарантира опти�

DEN 569.76
Amzer AMZ93647 Shellster за полнење за Motorola Droid RAZR MAXX XT912 - Мало Пакување - Црна Обновено
Amzer AMZ93647 Shellster за полнење за Motorola Droid RAZR MAXX XT912 - Мало Пакување - Црна

Прецизни cutouts за екран, џојстик, аудио приклучок, звучници, напојување и полнење порта.Напредни заклучув

DEN 0.00
AMZER Тенок Одговара Дизајнер на рачно изработени Печатени Тешко Школка Случај задниот Поклопец Назад на Кожата за Samsung Обновено
Пар Сет Предниот Браник Страна Поддршка Заградата Retainer Покрива Црна Лево Десно За Hyundai Акцент 2012-2014 86514-1R000,86513-1R000 Обновено
Ph26 Shockproof Силикони Браник Случај за Acer Течни Jade S, Црна Обновено
Ph26 Shockproof Силикони Браник Случај за Acer Течни Jade S, Црна

Производителот гаранција може да не се применува 360° заштита : Овој случај гарантира оптимална заштита �

DEN 0.00
Cadorabo Случај Компатибилен со LG L70 (1.SIM) во Сребро - Shockproof и Отпорен на Гребење TPU Силиконска Маска - Ултра Обновено
Cadorabo Случај Компатибилен со LG L70 (1.SIM) во Сребро - Shockproof и Отпорен на Гребење TPU Силиконска Маска - Ултра

ДОПОЛНИТЕЛНИ ИНФОРМАЦИИ : и покрај добра заштита, ние препорачуваме да се примени некоја заштитна фолиј

DEN 411.36
HHUAN Случај за Google Пиксели 5a 5G (6.34 Инч), со Калено Стакло Екран Заштитник, Јасно Меки Силиконски Заштитна Маска Обновено
HHUAN Случај за Google Пиксели 5a 5G (6.34 Инч), со Калено Стакло Екран Заштитник, Јасно Меки Силиконски Заштитна Маска

Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас преку email систем, ние ќе ви одговори во рок о

DEN 100.08
за iPhone 12 Мини Случај со Ротирачки Држач Потпирачот Магнетни iPhone 12 Мини Злато Позлата Дизајн на Корица за Жени со Обновено
AMZER Тенок Одговара Дизајнер на рачно изработени Печатени Тешко Школка Случај Задниот Поклопец за Infinix Забелешка 4 Обновено
AMZER Тенок Дизајнер на рачно изработени Печатени Тешко Школка Случај за Coolpad Мега 2.5 D - Гроздобер Точка Поп 2 Обновено
AMZER Тенок Дизајнер на рачно изработени Печатени Тешко Школка Случај за Coolpad Мега 2.5 D - Гроздобер Точка Поп 2

Дизајнер Случај за Coolpad Мега 2.5 D е направен за конечна одговара за максимална заштита.Тенок заштитен слу

DEN 0.00
AMZER Тенок Дизајнер на рачно изработени Печатени Тешко Школка Случај Задниот Поклопец за Sony Xperia XA - Нека Биде Светилка Обновено