ZLH - Преносни клима уред - Мулти-цел машина, долгорочно времето, 8L голем капацитет на резервоарот за вода, дома далечински управувач за исклучување на негативни јони

ZLH - Преносни клима уред - Мулти-цел машина, долгорочно времето, 8L голем капацитет на резервоарот за вода, дома далечински

DEN 0.00

Обновено

Достапно за нарачка

Три ефекти, овлажнител, клима уред, вентилатор, ефект, моќни. 15 часа на интелигентни времето, лесно автоматски исклучи кога ќе го притиснете копчето, стари лица со ограничена подвижност не треба да се разбудам за да го затвори, погоден за спиење и ќе излезе.Основната функција на уредот е паметна комбинација на фан и климатизација, со цел да се обезбеди ладен воздух во просторијата.Предности на производите : The air-conditioning фан е ефикасен воздушен кулер дека може економски и елегантно подобрување на внатрешна клима.Име : клима уред fan Size : 37.Таа е погодна за одмор канцеларија/затворен ресторан/студентски дом.Користете го овој еко-пријателски ладилникот за воздух за ладење, направи соба нов изглед, било топлина во ладна, студена клима во целина.Фан ножеви може да биде испорачана во широк агол од 120°, и ладење област е широк, и ладење област е поширок.Мултифункционален вентилаторот за ладење може да се користи како воздушен кулер или овлажнител, компактен, подвижен, може да се преместуваат на секоја соба.

Избор на клиент

Портабл клима уред, 2021 USB Вода за ладење на Воздухот Кулер, Батерија USB Безжичен Воздушен Кулер, тивко 3 брзини овлажнител Обновено
EODNSOFN Деца Кошарка Обрачот Поставите Висина Прилагодливи Преносни Кошарка Систем Затворен Спортски Играчка (Боја : А, Обновено
Marias Чарлс Вклучен Портабл клима уред За Автомобил,Лични Воздушен Кулер TIE407,преносни соба, клима уред,Кампување клима Обновено
YOCAKE Портабл клима за Соба, Лични Воздушен Кулер Фан Мини клима уред со 3 Брзини 7 Бои, Мини Evaporative Ладење Вентилатор Обновено
Reokoou Жените Boho Лето Плажа Фустани, Цветни Печати Нерегуларни Кратко Sleeve Секојдневен Лабава Midi Фустан со Џебови Обновено
Жените Резервоарот На Врвот Женска Сечење На Врвот Чисто Графички Печатат Маици Без Ракави Блуза Лабава Мека Удобно Tees Обновено
Портабл клима уред Црево Покрие Заврши, Изолирани AC Црево Маска, Универзална Одговара И 5 инчен и 5.9 инчен Дијаметар Обновено
Комп Врзуваат Технологија Kenmore 83086 8000 BTU Портабл клима уред, Црни Најлон Анти-Статички Прашина Маска со Страна Обновено
Комп Врзуваат Технологија Kenmore 83086 8000 BTU Портабл клима уред, Црни Најлон Анти-Статички Прашина Маска со Страна

Тешки Покрие Заштити Вашата Единица од Прашина и повеќе.Kenmore 83086 8000 BTU Портабл клима уред, Црни Најлон Ант

DEN 0.00
Портабл клима уред Фан,Лични Воздушен Кулер Мини клима уред Evaporative Воздушен Кулер со 2 Брзини,7 Боја LED Светло, Десктоп Обновено
COAIRI клима уред Преносни за Соба - 3 во 1 Дизајн Evaporative Compac Воздушен Кулер Фан 3 Правец на Брзини,USB Лични Мини Обновено
COAIRI клима уред Преносни за Соба - 3 во 1 Дизајн Evaporative Compac Воздушен Кулер Фан 3 Правец на Брзини,USB Лични Мини

Преносни ac клима уред може лесно да се префрлите на 3 правец на брзини,Едноставно притиснете го соба кул�

DEN 0.00
smoxxes Кошарка Обрачот Backboard Систем Стојат и База Тркала Направена со Тешки-Должност Помлад Кошница Висина-Прилагодлив Обновено
Портабл клима уред 4 во 1 Лични Воздушен Кулер Фан со 4 Мраз Фах USB Полнење Мини Тивка Evaporative Овлажнител со 7 LED Обновено
Портабл клима уред 4 во 1 Лични Воздушен Кулер Фан со 4 Мраз Фах USB Полнење Мини Тивка Evaporative Овлажнител со 7 LED

Пакување Листа : 1 * Воздушен кулер 1 * Типc кабел 4 * Мраз решетки 1 * англиски јазик прирачник упатство за уп

DEN 598.32
Портабл клима уред,десктоп клима уред,мини портабл клима уред,портабл клима уред фан,USB 3 Брзини мали портабл клима уред Обновено
Rakon Преносни Висина Прилагодливи Кошарка Обрачот Стојат, 28 Инчи Backboard, Кошарка Цели Затворен Отворено Обновено
Rakon Преносни Висина Прилагодливи Кошарка Обрачот Стојат, 28 Инчи Backboard, Кошарка Цели Затворен Отворено

8 и 7 метри.Features Enjoy години на рекреативни кошарка забава во вашиот двор со Rakon Про Суд Преносни Кошарка Си

DEN 895.20
Портабл клима уред, Батерија Evaporative клима уред Фан со 3 Брзини 7 Бои, Cordless Лични Воздушен Кулер со Справи за Домашна,Спална Обновено
Мраз Кралот ACB80H Мали, Универзална клима уред Поддршка Загради, Безбедно Поддржува Прозорец AC Единици До 80 Кг (До 5.000 Обновено
fengchensety Портабл клима уред Фан, Батерија Воздушен Кулер со Рачка, Биро за Ладење Вентилатор со 3 Брзини за Соба Канцеларија Обновено