ZLH - Преносни клима уред - 8 снабдување воздух режими, 14L резервоарот за вода, 18 часа мерењето, дома мобилен далечински управувач индустриски воздушен кулер, мали клим

ZLH - Преносни клима уред - 8 снабдување воздух режими, 14L резервоарот за вода, 18 часа мерењето, дома мобилен далечински

DEN 0.00

Обновено

Достапно за нарачка

Тоа може лесно да се покрие целиот кревет.Во прилог на ладење на воздухот, air conditioning навивачите се, исто така, се разликува од конвенционалните фанови со humidifying, а потоа чистење на воздухот.Име : Една студена ладење fan Size : 46 X33.Предности на производите : The air-conditioning фан е ефикасен воздушен кулер дека може економски и елегантно подобрување на внатрешна клима.3 X96cm Colour : Black Water капацитет на резервоар : 14 LRated напон : 220 VRated моќ : 50 Hz Rated моќ : 150 WWind опрема : 4 датотеки (далечински управувач)Вода недостиг заштита : Yes Timing опсег : 0-18 (далечински управувач) Humidification и ленти : физички циркулација на вода circulation Button режим : електронски touch Wind режим : нормален правец / молчи wind Control метод : electronic Air снабдување принцип : вентилатор тип воздух outlet Air снабдување на владата : автоматско занишан лево и десно, прирачник за прилагодување и down Water резервоар за притисок метод : фиока тип вода tank Wet завеса филтер : три-двострано влажни завеса filter Precautions : 1 : Прирачник за мерење на производот грешка е 1 до 3 cm, која е normal2 : 100% нови производи, фабрика пратки, остатокот увери за да се buy3 : Доколку постои било каква штета, ве молиме контактирајте со нас прво, ние ќе го реши проблемот што е можно поскоро за you4 : Ако не сте примиле лекот во рок од 30 дена, можете да ни оставите порака и ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.

Избор на клиент

Воздушен Кулер,3 во 1 Мини Портабл клима уред Фан со 3 Брзини на Вредноста и Ноќ Светлина Обновено
Воздушен Кулер,3 во 1 Мини Портабл клима уред Фан со 3 Брзини на Вредноста и Ноќ Светлина

2cm Тежина : 470g Моторни брзина : 15 V / 2 7 V / 3 9 V Батерија напонско / тековни : 3.Притиснете и задржете го режимот

DEN 1742.40
Jxing568238 Џија Xing Климатизација Фан Дом Домаќинство Климатизација на Вода за Ладење Мобилни Мали Климатизација на Воздухот Обновено
Комп Врзуваат Технологија Kenmore 83086 8000 BTU Портабл клима уред, Црни Најлон Анти-Статички Прашина Маска со Страна Обновено
Комп Врзуваат Технологија Kenmore 83086 8000 BTU Портабл клима уред, Црни Најлон Анти-Статички Прашина Маска со Страна

Тешки Покрие Заштити Вашата Единица од Прашина и повеќе.Kenmore 83086 8000 BTU Портабл клима уред, Црни Најлон Ант

DEN 0.00
JumpKing Брануваа Кошарка Обрачот со Приврзаност и Гумени Кошарка Обновено
JumpKing Брануваа Кошарка Обрачот со Приврзаност и Гумени Кошарка

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

DEN 959.76
NAYIYE USB рачен Фан Портабл клима уред Мали Лични USB Воздушен Кулер Овлажнител и Прочистувач Десктоп овлажнител Фан Обновено
HRHR 2021 Нови Преносни клима уред, Батерија Evaporative Мини AC со 3 Брзини 7 Бои на Светлината, 3-во-1 Лични Воздушен Обновено
HRHR 2021 Нови Преносни клима уред, Батерија Evaporative Мини AC со 3 Брзини 7 Бои на Светлината, 3-во-1 Лични Воздушен

Тоа може да ви донесе добро расположение и да ви помогне да заспие подобро.?7 БОЈАЦИКЛУС СВЕТЛА ОПЦИЈА? : 7

DEN 0.00
ZLH Бела, Три Блок Брзина на Ветрот, Широк Агол Тресење на Главата Снабдување Воздух, Визуелна Резервоарот за Вода, Простор Обновено
Приклучоци Штекер Кошарка е Животот - Деца 7.5 x 9 Мини Кошарка Backboard - Цел со 6 Обрачот Обновено
Приклучоци Штекер Кошарка е Животот - Деца 7.5 x 9 Мини Кошарка Backboard - Цел со 6 Обрачот

Сјајни hardboard мини кошарка backboard со бела пластика мини цел обрачот со нето.Backboard Мерки 7.5 инчи во должина и

DEN 0.00
Reokoou Жените Boho Лето Плажа Фустани, Цветни Печати Нерегуларни Кратко Sleeve Секојдневен Лабава Midi Фустан со Џебови Обновено
Мини клима уред за ладење вентилатор, мали клима уред, USB мал вентилатор, клима уред, електричен вентилатор, мини клима Обновено
Мраз Кралот ACB80H Мали, Универзална клима уред Поддршка Загради, Безбедно Поддржува Прозорец AC Единици До 80 Кг (До 5.000 Обновено
smoxxes Кошарка Обрачот Backboard Систем Стојат и База Тркала Направена со Тешки-Должност Помлад Кошница Висина-Прилагодлив Обновено
ZLH - Преносни клима уред - 3 брзини, широк агол снабдување воздух, негативни јони кислород бар, апарати за прочистување Обновено
Лични клима уред Тивка USB Вода за Ладење Вентилатор Мини клима уред со Исклучување на Тресење на Главата Портабл клима Обновено
Мини клима уред за ладење вентилатор, мали клима уред, USB мал вентилатор, клима уред, електричен вентилатор, мини клима Обновено
Мини клима уред Фан, Evaporative Воздушен Кулер со 4000mAh Батеријата & Далечински управувач,Лични клима уред Обновено
Мини клима уред Фан, Evaporative Воздушен Кулер со 4000mAh Батеријата & Далечински управувач,Лични клима уред

Овој пренослив воздушен кулер, исто така, поддржува ТипC полнење компатибилен со лаптоп, моќ банка, AC ада

DEN 959.76
EZ Серија ПОТПРЕТСЕДАТЕЛ Вертикална Терминал клима уред, 9000 BTU номинална ладење со топлинска пумпа, 230v 20 засилувач, Обновено
Mamibot Портабл клима уред Фан Мини Evaporative Воздушен Кулер со 3 Правец на Брзини И 2 Misting Нивоа Батерија 4000mAh Обновено
Mamibot Портабл клима уред Фан Мини Evaporative Воздушен Кулер со 3 Правец на Брзини И 2 Misting Нивоа Батерија 4000mAh

Исто така, изграденаво 2000m Ah батеријата може да се обезбеди непрекинато ладење breeze за вас, дури и без нап�

DEN 0.00
AeonAir Преносни AC клима уред Единица со Вграден-во Квадратни Кулер Фан и Одвлажнување - Тивка Затворен Енергетски Ефикасни Обновено
Marias Чарлс Вклучен Портабл клима уред За Автомобил,Лични Воздушен Кулер TIE407,преносни соба, клима уред,Кампување клима Обновено
Комп Врзуваат Технологија Kenmore 83086 8000 BTU Портабл клима уред Тен Најлон Анти-Статички Прашина Маска со Страна Пакет Обновено
7-9 Ft. Прилагодлива Висина Кошарка Обрачот Систем Младите Преносни Кошарка Обрачот за Затворен & Отворено Обновено
7-9 Ft. Прилагодлива Висина Кошарка Обрачот Систем Младите Преносни Кошарка Обрачот за Затворен & Отворено

Висина прилагодливи : Ова кошарка обрачот може да "расте" со деца!На telescoping висина на rim на вредноста овоз�

DEN 384.00