Pacon Easel Подлога, 27X34, 1 Пресек, 50 Листови, 4 Влошки По Случај

Pacon Easel Подлога, 27X34, 1 Пресек, 50 Листови, 4 Влошки По Случај

DEN 0.00

Обновено

Достапно за нарачка

Бела сулфит обврзници хартија.Удобен сметководствена се справи. 1" мрежа пресуди.Владеел од една страна.Рециклираат.Бела сулфит обврзници хартија со силна смола лепење compond и жица staples.Секоја подлога има перфорирани headstrip со 3 дупка удар и 50pt иверица назад.Секоја подлога има 50 листови.

Избор на клиент

15 во. x 75 Ft - Вредност Пакет 3 Пакување Easel Хартија се Тркалаат Одговара на Повеќето Стандардни Деца Easel, од 15 Обновено
15 во. x 75 Ft - Вредност Пакет 3 Пакување Easel Хартија се Тркалаат Одговара на Повеќето Стандардни Деца Easel, од 15

Премиум Вредност Пакет (3 Ролни) : Овие ролни светла бела боја, 15"x 75 метри, и 70 GSM дебел; одговара на повеќет

DEN 0.00
15 во. x 75 Ft - Вредност Пакет 3 Пакување Easel Хартија се Тркалаат Одговара на Повеќето Стандардни Деца Easel, од 15 Обновено
15 во. x 75 Ft - Вредност Пакет 3 Пакување Easel Хартија се Тркалаат Одговара на Повеќето Стандардни Деца Easel, од 15

Премиум Вредност Пакет (3 Ролни) : Овие ролни светла бела боја, 15"x 75 метри, и 70 GSM дебел; одговара на повеќет

DEN 1212.00
Само Стап Repositionable Easel Подлога (5406PK) Обновено
Само Стап Repositionable Easel Подлога (5406PK)

Самостојно држи лист бела хартија.Repositionable лепило не остава остатоци.Здрав дворот со сметководствената

DEN 0.00
Pacon Бела 1In Пресуди Easel Подлога, 27 X 34 Инчи, Бела боја, за 50 Листови (3386) Обновено
Pacon Бела 1In Пресуди Easel Подлога, 27 X 34 Инчи, Бела боја, за 50 Листови (3386)

easel подлога.перфорирани headstrip.рециклираат.Easel подлога.Рециклираат.Перфорирани headstrip.Бела сулфит обврзни

DEN 575.76
Easel Подлога,1 во. Пресуди,Жолта,25In X 30In Обновено
Easel Подлога,1 во. Пресуди,Жолта,25In X 30In

ПОСТТОА 561 Easel Подлога,1 во.Пресуди,Жолта,25in x 30in MPN : 561, SKU : G5362296 Детали за Производот Easel Подлога, Хартија Т�

DEN 0.00