Електрични Фен За Сушење Удар Фен За Домаќинство Негативни Јони Свитлива Стил Алатки Апарати И Салон Розова Ionic Удар

Електрични Фен За Сушење Удар Фен За Домаќинство Негативни Јони Свитлива Стил Алатки Апарати И Салон Розова Ionic Удар

DEN 0.00

Обновено

Достапно за нарачка

Фен За Коса Домаќинство Брз Удар Сува Коса Фен Има Добра Дува Ефект, Што Може Брзо Да Сува Коса, Се Направи На Косата, Сува Целосно Во 3-6 Минути, И Е Безбедно И Ниско Ниво На Бучава, Особено Погоден За Долга И Густа Коса.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Објект од Типот : Електрични Фен Номинална Моќност : 1500 W Номинална Фреквенција : 50 Hz Боја : Розова Како да го користите : 1.Dc Мотор Негативни Преносни - Ова Фен За Коса Е Мал И Компактен, Изработен Од Компјутер Материјал, Силни И Издржливи, И Површината Лак Е Нежна И Мазна, Може Да Се Користи При Патување Или Патување.Одделение Фен Разумен Дизајн - Преносни Фен Има Три Нивоа На Температура, Контрола На Вредноста, Можете Да Изберете Соодветна Температура Во Зависност Од Ситуацијата За Да Се Исполнат Различни Дува Потреби.Ionic Удар Фен Удобно И Флексибилни - Висок Квалитет На Мат Материјали И Ергономски Дизајн Го Прават Поудобно Да Се Одржи И Пофлексибилни За Да Работат.Фен За Коса Салон Негативни Јони Технологија - Со Користење На Нови Негативни Јони Технологија, Активна Негативни Јони Може Да Се Неутрализира Позитивен Полнеж Во Коса, Се Направи Косата Мазна И Заклучување Во Влага, Спречување На Топлинска Штета, Се Елиминира Frizz, И Помогне Да Се Направи Косата Помек И Поздрава. Внесете го приклучокот во штекерот 2. Држете го фен за коса, воздухот штекер е 5cm подалеку од косата, и не четка акција Пакет Листа : 1 x Електрични Фен 1 x Прирачник. Се сврти на производот од страна на избирањето на потребните прилагодувања : Мека правец mode-нежно исушете влажна коса Силен ветар mode-брзо сува влажна коса 3.

Condition: 100% Brand New
Item Type: Electric Hair Dryer
Rated Power: 1500W
Rated Frequency: 50Hz
Color: Pink

Избор на клиент

Magnifeko 1875W Професионален Фен за Коса, со Diffuser и Ionic Климатизација - Моќен, Брз Фен Удар Фен(Розева) Обновено
Magnifeko 1875W Професионален Фен за Коса, со Diffuser и Ionic Климатизација - Моќен, Брз Фен Удар Фен(Розева)

✔️ УЛТРА МОЌЕН BLOWDRYER Брзо сушење фен дека е салон за квалитет.Кој моќен 1875 Вати мотор, овој професионал�

DEN 1102.80
Салон Косата Алатка, се Застане Возен База Стојат Фен за Раце Слободен Удар Фен Носителот на Countertop за Сушење Коса Обновено
Возен Салон Коса Steamer Machine, за Нега на Коса Салон за Коса Заштитна Маска за Коса Худ Steamer Фен w/ Нога на Тркалото Обновено
Возен Салон Коса Steamer Machine, за Нега на Коса Салон за Коса Заштитна Маска за Коса Худ Steamer Фен w/ Нога на Тркалото

➤Голем волумен на вода кула дизајн може да се направи целосна резервоарот за вода работа for46 часа за лес

DEN 0.00
Conair Про Стил Расклопна Хаубата Фен За Коса, Универзална, Бела, 1 Count Обновено
Conair Про Стил Расклопна Хаубата Фен За Коса, Универзална, Бела, 1 Count

Професионални Салон Сушење Дома : Со 1875 w дури и проток на воздух, дистрибуција и 2 топлина / брзина прилаг

DEN 0.00
Професионален Фен за Коса, со Diffuser Керамички Негативни Ionic Удар Фен 1875W Моќен Тивка Коса Удар Фен со Млазницата, Обновено
Професионални Турмалин Фен 1875W Брзо Сушење Удар Фен со Concentrator & Diffuser Лесни Фен со Ionic 2 Брзина и 3 Топлина Обновено
Професионални Турмалин Фен 1875W Брзо Сушење Удар Фен со Concentrator & Diffuser Лесни Фен со Ionic 2 Брзина и 3 Топлина

1 x Concentrator Млазницата.Дизајниран со Турмалин и Ionic Технологија за да се намали коса штета и несакани frizz, д

DEN 2399.76
Професионални Турмалин Фен 1875W Брзо Сушење Удар Фен со Concentrator & Diffuser Лесни Фен со Ionic 2 Брзина и 3 Топлина Обновено
Професионални Турмалин Фен 1875W Брзо Сушење Удар Фен со Concentrator & Diffuser Лесни Фен со Ionic 2 Брзина и 3 Топлина

негативни ionic технологија за контрола на frizz добро, прават косата сјајна и висина.Керамичка технологија

DEN 0.00
750W Инфрацрвена Ламба Топлина Црвено Светло,5 Глава Преносни Кат Фен Застане Боја Процесор Стил Perming Фен Педалот за Обновено
【XMJRL】Милениче Фен Заграда,Фен за Коса Багажник,Фризерски користи Фиксна Рамка, без Удирање, Вшмукување Чаша Тип, 360 Обновено
Фен за коса Четка, Топол Воздух Четка Фен & Volumizer Удар Фен Четка, Салон Straightener & Curler Четка за Коса Сушење, Обновено
Фен за коса Четка, Топол Воздух Четка Фен & Volumizer Удар Фен Четка, Салон Straightener & Curler Четка за Коса Сушење,

Не чистење на косата со фен четка со вода.Должината на четка е 0.7 "(Четка не се Вклучени).Ќе добиете еден т�

DEN 479.76
Parlux 385 Моќ Светлина Ionic и Керамички - Пинк Обновено
Parlux 385 Моќ Светлина Ionic и Керамички - Пинк

Мала ТЕЖИНА & ТИВКО : Намалување на тежината на сите компоненти исклучително светлина фен е создаден и в�

DEN 5399.76
ETL-Листата Дигитални Orian Салон Хаубата Фен Обновено
ETL-Листата Дигитални Orian Салон Хаубата Фен

Супер Жешка 1400 Watt двојно маскирани фен.Термостат одржува во согласност температури.Континуирано произ�

DEN 5997.12
Фен за коса Случај се Вклопува Dyson Суперсоничен Фен Преносни Хард Патување Складирање Случај со Дополнителен Простор Обновено
со Рачка Фен Заштита Торба за Употреба Дома за Соби за Гости Обновено
со Рачка Фен Заштита Торба за Употреба Дома за Соби за Гости

Чувајте фен за коса и додатоци во кутијата, па како да не направи да се неуредна и лесен за употреба.На фе

DEN 0.00