EKDJKK 3inch Ротирачки Трепка Црвено Светилник Партија Светилка DJ Strobe Светлина, 360 степени Трепка Одблесокот на Безбедноста на возилото Итни LED Полициски Автомобил Сире?

EKDJKK 3inch Ротирачки Трепка Црвено Светилник Партија Светилка DJ Strobe Светлина, 360 степени Трепка Одблесокот на Безбедноста

DEN 479.76

Обновено

Достапно за нарачка

Ви благодариме!2. ✅ Мини LED фаза светлина, вграден-во со 1pc 0.5 cm Quantity : 1pc, 2pcs Package се вклучени : 1pc/2pcs x фаза топката light Notes : Транзиција : 1cm=10мм=0.Карактеристики : Избор на добра LED извор на светлина, ниска потрошувачка на енергија, висока осветленост, стабилни перформанси.08 W LED мушка.Од суштинско значење за Патот Итни Комплет. Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја на објектот може да биде малку поинаква од боја покажа на слики.08 W LED мушка.✅ Светлина и Преносни : Мини Диско топка светлина, може да се земе тоа да се насекаде!Совршен подарок за деца и одличен амбиент на одлуки за партиите, е погодна за Роденден партии, Пријател/Семеен Собир, Диско партија, Танц партија, Свадба Шоу, Празник, Божиќ, DJ Бар, Божиќ, Автомобил, Кампување, на Отворено. Ве молиме овозможи 1-3cm мерење на отстапување се должи на рачно мерење.360 степен ротација, база со префрлите на контрола, статични боја, strobe ефект.08 W LEDColor : црвена/blue LED боја : white Rated напон : 3 VIP одделение : IP44 Power барање : 3x AA батерии(Не се вклучени)Големина : за 9*9*11.Мини LED фаза светлина, вграден-во со 1pc 0.Тоа може да се користи за Гаража, Работилница, RV, Брод, Отворено Авантури.Диско топка светлина ќе танц, музика, па дури и деца' се смее, clapping, или пеење, па вие не мора да се одржи на диско светлина веднаш до говорникот.Совршен за клубот, DJ шоу, дома партија, ballroom, ballroom, бендови, покажуваат Бар итн.

Избор на клиент

Xprite 24 ВОДЕНА Површина Планината Strobe Светла Комплет со Control Panel, Скара Решетката Трепка неутрална Полицијата Обновено
Xprite 24 ВОДЕНА Површина Планината Strobe Светла Комплет со Control Panel, Скара Решетката Трепка неутрална Полицијата

【КАРАКТЕРИСТИКИ】 Нашите Тактички Серија решетката / маркер strobe светлата се изложуваат на УлтраТенок ф

DEN 719.76
Heinmo Universal Доведе Автомобил Strobe Светла со Вшмукување Чаши Висока Моќност Итен Ризик Предупредување за Спроведување Обновено
8pcs 12-LED Супер Тенок Автомобил Камион 12V-24V Предупредување Претпазливост Итна Изградба Флеш Strobe Светла (4X White Обновено
8pcs 12-LED Супер Тенок Автомобил Камион 12V-24V Предупредување Претпазливост Итна Изградба Флеш Strobe Светла (4X White

Антисудир, антипрашина и поздравниотдоказ, брза размена на инстант startup време.2 cm) Ширина : 1 39 / 64" (4.Ултрат

DEN 0.00
Sidaqi LED Итни Strobe Светла Со Далечински Управувач,Килибар&White 4IN1 24LED Решетката Трепка Предупредување Изградба Обновено
Sidaqi LED Итни Strobe Светла Со Далечински Управувач,Килибар&White 4IN1 24LED Решетката Трепка Предупредување Изградба

72in(секоја led) LED Осветлување Боја : Жолто некои наизменични и некои трепка.Секое проширување жица, тогаш ќ

DEN 0.00
XT АВТО 4-LED Килибар Водоотпорен Итни Светилник Флеш Претпазливост Strobe Светлина Бар Површината Планината 16 различни Обновено
Nilight Сообраќај Советник за Итни случаи Strobe Светлина Бар 2 Во 1 17Inch 32LED 23 Флеш Модели Насочен Безбедноста на Обновено
Nilight Сообраќај Советник за Итни случаи Strobe Светлина Бар 2 Во 1 17Inch 32LED 23 Флеш Модели Насочен Безбедноста на

Голема работа како клучна помош за било полициски автомобили, прво responder возила, конструкција на моторн�

DEN 1166.16
VSLED 2-16 LED 96 Вати Автомобил Камион Итни Светилник на Светлина Бар Ексклузивни Сплит Стакло Дек Цртичка Strobe Предупредување Обновено
AMONLY LED Светилник на Светлина Wireless, 12V-24V Преносни Килибар Ротирачки Strobe сопирачките, Батерија Скок Трепка Обновено
AMONLY LED Светилник на Светлина Wireless, 12V-24V Преносни Килибар Ротирачки Strobe сопирачките, Батерија Скок Трепка

зелено светло : 70%100% .Задолжен за 3,5 часа, работа за 5 часа.црвено светло трепка : под 10%.Гумени нозе може да

DEN 0.00
SpeedTech Светла Супер Однесе Долу Raptor TIR Горниот Шофершајбната Внатрешни работи Сплит LED Strobe Стакло Светлина Бар Обновено
SpeedTech Светла Супер Однесе Долу Raptor TIR Горниот Шофершајбната Внатрешни работи Сплит LED Strobe Стакло Светлина Бар

Супер Однесе Долу функционалност се префрла на сите Јасно диодите на блицот кога Супер ТД е активиран р�

DEN 0.00
12V Жолто Бела LED Итни Strobe Стакло Светлина, WOWTOU 18 Флеш Модели 24W Ризик Предупредување за Безбедност на Трепкачки Обновено
12V Жолто Бела LED Итни Strobe Стакло Светлина, WOWTOU 18 Флеш Модели 24W Ризик Предупредување за Безбедност на Трепкачки

Низок профил дизајн со вграден 48 висок интензитет Led диоди, карактеристики премиум оптика дека има опти�

DEN 0.00
Primelux 4-Pack 4.4-10 Инчен LED Ултра Тенок Strobe LED Lighthead Надворешни Итни Решетката Површинска Монтажа Светла (Бела) Обновено
Primelux 4-Pack 4.4-10 Инчен LED Ултра Тенок Strobe LED Lighthead Надворешни Итни Решетката Површинска Монтажа Светла (Бела)

Секоја светлина има 10pcs висок интензитет на LED чипови со висока видливост, испорача голема живописни бои

DEN 0.00
Килибар Жолта (1pc 96-LED Strobe Светлина Бар Покрив Врвот + 8X 20-LED Ултра Тенок Трепкачко Светло) неутрална Светилник Обновено
Килибар Жолта (1pc 96-LED Strobe Светлина Бар Покрив Врвот + 8X 20-LED Ултра Тенок Трепкачко Светло) неутрална Светилник

Пакет Состојба : Нови 100% Пакет содржи : 1pc Strobe Светлина Бар со On / Off Switch + 2 парчиња Монтажа Заградата + Сет �

DEN 0.00
BININBOX 4 x 22 LED 88LED Автомобил Камион Килибар Strobe Итни Трепка Полицијата неутрална Светлина Бар (Жолта+Вајт) Обновено
BININBOX 4 x 22 LED 88LED Автомобил Камион Килибар Strobe Итни Трепка Полицијата неутрална Светлина Бар (Жолта+Вајт)

Доаѓа со монтажа голема заграда и завртки за да ја прикачите на решетката или браник.Но, суперсветли Led д

DEN 0.00
Heinmo strobe светла за камиони со Вшмукување Чаши Висока Моќност Итен Ризик Предупредување за Спроведување на Законот Обновено
SMALLFATW Итни Strobe Светлина Бар 32 28 LED 13 Трепка Режими Водоотпорна, 12V запалка приклучок&Вшмукување Чаша Закачалка, Обновено
SMALLFATW Итни Strobe Светлина Бар 32 28 LED 13 Трепка Режими Водоотпорна, 12V запалка приклучок&Вшмукување Чаша Закачалка,

13 ТРЕПКА РЕЖИМИ МЕМОРИЈА ПОТСЕТИМЕ ФУНКЦИЈА13 Различни трепка дизајниран во внатрешноста, лесно менува�

DEN 1127.76
LED Итни Strobe Светла Led Трепкачко Светло за Предупредување за Опасност Светлина Бар Решетка Светлина за Автомобил Изградба Обновено
Килибар 108 LED Покрив Врвот Strobe Светла Итен Ризик Предупредување Безбедност 4pcs 12 Led диоди Трепкачко Светло Жолта Обновено
SMALLFATW Итни Strobe Светла Боја Промена Dual 6 LED 2 Боја Режими 6 Трепка Режими на Алуминиум Домување Водоотпорен, Решетката Обновено
QIDIAN 12V/24V 6W Автомобил Предната Решетка LED Strobe Флеш педалата на Авто Полицијата LED Лента Итни Светлина Камион Обновено
QIDIAN 12V/24V 6W Автомобил Предната Решетка LED Strobe Флеш педалата на Авто Полицијата LED Лента Итни Светлина Камион

Пакет се Вклучени : 1 x 6 W ДОВЕДОА Автомобил Камион Итни Светилник на Светлина со завртки 100% Сосема нов и в

DEN 0.00
Ротирачки Итни Светлина, Светилник Strobe Светлина, Работилница Претпазливост за Предупредување градилиштето Обновено
Ротирачки Итни Светлина, Светилник Strobe Светлина, Работилница Претпазливост за Предупредување градилиштето

Направени од високо квалитетен материјал и LED сијалица, овој светилник на светлина е издржлив.Широка пр�

DEN 0.00
Xprite LED Strobe Светлина Пред Шофершајбната Дек Цртичка Опасност Трепка Предупредување за Сообраќај Претпазливост Светла Обновено
16 ДОВЕДЕ Возилото Предупредување Strobe Блиц Светлина-18 Трепка Режим Црвена Сина Итни со 2 Вшмукување Чаши Дек Цртичка Обновено Одлична цена
Килибар Супер-Тенок 4-LED Предупредување за Итни случаи Трепка Strobe Светлина Површината Планината Автомобил Камион 12V-24V Обновено
Lantsun Алуминиум 56 ПРЕДВОДЕНА од Килибар Strobe Светлина Бар Итна Обнова сопирачките (6439) Обновено
Lantsun Алуминиум 56 ПРЕДВОДЕНА од Килибар Strobe Светлина Бар Итна Обнова сопирачките (6439)

Брза испорака,ќе ги добиете во рок од една недела.Моќност : 56 W;Универзал за DC 12 V 24 V возила со монтажа пок�

DEN 643.20
Комбо Килибар неутрална Претпазливост Автомобил Камион 12V-24V 47 инчи 22 КОЧАН Блок ПРЕДВОДЕН Strobe Светлина Бар Покрив Обновено
VGETTING Монтажа голема Заграда За Ротирачки Килибар Светилник на Светлина, Метал Планината со Жица За Мотокар Камион Трактор Обновено
Yifengshun 4-LED Килибар Итни Strobe Светлина Бар, 18 Трепка Режими Ултра Тенка Површина Планината Трепка Решетка Светлина Обновено
SMALLFATW Итни Strobe Светла Боја Промена Dual 6 LED 2 Боја Режими 6 Трепка Режими на Алуминиум Домување Водоотпорен, Решетката Обновено
AT-HAIHAN 2 во 1 Водоотпорен Површинска Монтажа и Решетката Трепка Предупредување КОЧАН ПРЕДВОДЕНИ од Килибар Бела Strobe Обновено
Xprite 16 ПРЕДВОДЕНА од Алуминиум Шофершајбната Strobe Светлина Бар w/ Вшмукување Чаши, Дек Цртичка Стакло на Прозорец Обновено