Мотоцикл Blinkers, 12V Мотоцикл Универзална Флеш Индикатор се Претвори Сигнал Светлина Цокл Задните Светилка Кочница Светла (4Pcs)

Мотоцикл Blinkers, 12V Мотоцикл Универзална Флеш Индикатор се Претвори Сигнал Светлина Цокл Задните Светилка Кочница Светла

DEN 330.96

Обновено

Достапно за нарачка

1 во Пакет Тежина : Околу 140g светла Боја : Црвено+Килибар Двојна Боја Количина : 4 Fitment : Универзална за повеќето мотоцикли Жици Метод : Црно-Негативни Жолта-се Претвори Сигнал Црвено Светло-Кочница Светло Сино-Задни светла за Пакет Листата : 4 * Претвори Сигнал Светлина Забелешка : 1.Ви благодариме за вашето разбирање. Инсталации Метод Црно-Негативни, Жолта-Се Претвори Сигнал Светло, Црвено-Кочница Светло, Сино-Задни Светла.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.1 во Пакет Тежина : Околу 140 грама, светла Боја : Црвено + Килибар Две Бои Количина : 4.3 во, Жица Должина : Околу 18cm / 7.Широко применливи Мотор Индикатор Светлото технологија, стабилни перформанси, висока сигурност, универзал за повеќето мотоцикли. Професионалната инсталација е препорачливо.

Condition: Brand new
Color: Black
Material: Plastic
Voltage: 12V
Thread Diameter: Approx  8mm/0.3in
Wire Length: Approx 18cm/7.1in
Package Weight: Approx 140g
Light Color: Red+Amber Dual Color
Quantity: 4
Fitment: Universal for most motorcycles
Wiring Method:
Black-Negative :
Yellow-Turn Signal Light :
Red-Brake Light :
Blue-Rear Light :
Package List:
4 * Turn Signal Light :
Note:
1. Professional installation is highly recommended. :
2. Please allow 1-3cm error due to manual measurement. Thanks for your understanding. :
3. Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly  :
different from the real object. Please take the real one as standard. :

Избор на клиент

Кабелот Покрие Кат, Десет Метри Кабел Заштитник, Кат Кабел Капак, што се Користи за да се Одржи На Кабелот во Место, Заштита Обновено
2020 Topps Хром WWE Refractors Борење 37 Кевин Овенс Суровини Службен Светско Борење за Забава Трговски Картичка Од Topps Обновено
2020 Topps Хром WWE Refractors Борење 37 Кевин Овенс Суровини Службен Светско Борење за Забава Трговски Картичка Од Topps

Брзо превозот за сите нарачки, дури и меѓународни налози.Кевин Овенс 2020 Topps Хром WWE Refractors Борење #37 Кевин �

DEN 0.00
adidas Возрасни Alphaskin Пресврт Еластична Headband Обновено
adidas Возрасни Alphaskin Пресврт Еластична Headband

95% Rayon, 5% Spandex.Увезени.Еластична затворање.Рака Мие.Двеслој headband.Извртени пред ткаенина детали.Форумот scre

DEN 359.28
Бебе Девојка Првиот Роденден на Облека 1 Круна Romper+Кавга Tulle Здолниште+Лак Headband 3PCS Партија се Облекуваат Поставите Обновено
2017 Donruss На Дебитанти 18 Купер Kupp РК Дебитант МАК Фудбалот Трговски Картичка Лос Анџелес Овни Обновено
2017 Donruss На Дебитанти 18 Купер Kupp РК Дебитант МАК Фудбалот Трговски Картичка Лос Анџелес Овни

Акции Слика се прикажува.Вистински објект може да варираат.Лос Анџелес Овни.Купер Kupp.Над 500.000 огласи за .

DEN 958.80
Triveni Уметност & Занаети Гроздобер Швајцарската Крава Бел Метал Декоративни Ембос Страна се Насликани Фарма на Животните Обновено
1996 Topps Хром 159 Keyshawn Џонсон Дебитант Картичка BGS BCCG 10 Нане+ Обновено
1996 Topps Хром 159 Keyshawn Џонсон Дебитант Картичка BGS BCCG 10 Нане+

Во Бизнисот, за Над 30 години !.Додавање на Предмети неделен ве Молиме да се врати да се Чувствувате Спорт�

DEN 0.00
Розева Пеперутка Лаптоп Рамо Гласник Торба За Носење Компјутер Покрие Торбичка Со Рачка, Обновено
Розева Пеперутка Лаптоп Рамо Гласник Торба За Носење Компјутер Покрие Торбичка Со Рачка,

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Оксфорд ткаенина.Мек Материјал : Торб�

DEN 0.00
Xiaomi Poco F3 Ноќта Црна 256Gb ROM 8Gb Ram меморија Обновено
Xiaomi Poco F3 Ноќта Црна 256Gb ROM 8Gb Ram меморија

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз�

DEN 0.00