Leviton 66DF-10W SureSlide Двојна Тивка Светлина Контрола за 150W LED, 300W Блескаво/Халоген, 1.5 Amp Фан, 120V, Бела

Leviton 66DF-10W SureSlide Двојна Тивка Светлина Контрола за 150W LED, 300W Блескаво/Халоген, 1.5 Amp Фан, 120V, Бела

-39 %

DEN 839.76

Обновено

Достапно за нарачка

Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.УДОБЕН; Дизајнирани да работат со таванот фанови со светла; посебен лизгачот контроли за брзината на вентилаторот и dimmer.ИНОВАТИВНИ; Еден пол dimmer специјално дизајниран за да затемнете LED светилки.Исто така работи со блескаво, халоген и CFL светилки.НАПРЕДНИ; Прилагодување switch за да ги измените минимум светлина ниво, со цел да се зголеми затемнување спектар ако треперење се јавува во долниот затемнување нивоа.УНИКАТЕН; Посебни circuitry намалува фан мотор бучава при ниска брзина; Избор на низок, среден или висок фан брзини.Компатибилен со Decora wallplates и Decora Плус screwless wallplates (се продава одделно).Сигурни Слајд Двојна Тивка Фан и Лесни за Контрола. 150 W-120 VAC dimmable ДОВЕДЕ и CFL, 300 W-120 VAC блескаво, 1. 5 A фан контрола.Еден пол, бела.Ѕид плоча се продава одделно.Го наместите светлото ниво и таванот брзината на вентилаторот за секоја активност.Дали ќе се подготвуваат јадење, ладење надвор од топол ден или релаксирачки, вие сте во контрола.

Избор на клиент

Fanimation 3 Брзина Тавански Вентилатор Ѕид Контрола Обратен - Брзината на Вентилаторот и Светлина, Бела Обновено
Fanimation 3 Брзина Тавански Вентилатор Ѕид Контрола Обратен - Брзината на Вентилаторот и Светлина, Бела

Едноставен за Користење, Контрола : Контрола на брзината на вентилаторот, (висок, среден и низок) фан нас�

DEN 0.00
Prettyia Паметни Дома Осветлување Прекинувачи со вклучено Исклучено Контрола на Таванот Фан Контрола Обновено
Prettyia Паметни Дома Осветлување Прекинувачи со вклучено Исклучено Контрола на Таванот Фан Контрола

Изградени со екстратешко термопластични тело и висококвалитетни компоненти, долг живот, за дома, канце�

DEN 0.00
Ловец 27182 Фан/Светлина Двојна Слајд Фан/Светло Контрола, Надвор Бела Обновено
Ловец 27182 Фан/Светлина Двојна Слајд Фан/Светло Контрола, Надвор Бела

Dual слајд контрола ви овозможува да го персонализирате вашата околина.Дава 3 фан брзина и полн спектар на

DEN 0.00
Westinghouse Осветлување 7787300 Ceilng Фан и Светлина Ѕид Контрола , Бела Обновено
Westinghouse Осветлување 7787300 Ceilng Фан и Светлина Ѕид Контрола , Бела

Контрола на Брзината на Вентилаторот и Светлината Ниво Без Постигнување за Повлече Chain With на Westinghouse Осв�

DEN 0.00
4-Брзина Тавански Вентилатор Ѕид Контрола Не Е Универзален Обновено
4-Брзина Тавански Вентилатор Ѕид Контрола Не Е Универзален

Компатибилен со Vaxcel тавански вентилатор FN52265, FN52288, FN52298, FN52307 Не се универзално прифатени компатибилен с�

DEN 936.00
Leviton IPHS5-1LW Decora Во Ѕид Влажност Сензор & Фан Контрола , 3А, Еден Пол, Бела Обновено
Leviton IPHS5-1LW Decora Во Ѕид Влажност Сензор & Фан Контрола , 3А, Еден Пол, Бела

На сензорот продолжува да се врши мониторинг на воздух и автоматски да се врти вентилатор исклучен кога

DEN 639.60
ENERLITES 3 Брзина Таванот Фан Контрола и LED Dimmer Светлина Прекинувач, лесен и Фан Комбинација Прекинувач, Еден Пол, Обновено
ENERLITES 3 Брзина Таванот Фан Контрола и LED Dimmer Светлина Прекинувач, лесен и Фан Комбинација Прекинувач, Еден Пол,

Компатибилен со 3брзина фанови само; 2.Dual лизгачи ќе ви овозможи лесно да се префрлате помеѓу 3 фан брзина

DEN 0.00
SKYLARK SFSQ-LFH-ПОТ Слајд Брзината на Вентилаторот и Светлина Контрола, 1 Count (Пакување од 1), Бела Обновено
SKYLARK SFSQ-LFH-ПОТ Слајд Брзината на Вентилаторот и Светлина Контрола, 1 Count (Пакување од 1), Бела

Овој објект се продаваат од страна на трети лица продавачот.Попуст е предвидено од страна .Ова е огранич

DEN 0.00
Minka-Aire DC Фан Ѕид Далечински Управувач Целосна Функција - Бело - WC400 Обновено
Minka-Aire DC Фан Ѕид Далечински Управувач Целосна Функција - Бело - WC400

Може да се користи во Затворен локации.Пакетот Висина на Производот е 23.2 сантиметри.Пакетот Должина на �

DEN 0.00