12-48 Volt DC 150A Коло Прекинато Прирачник за Ресетирање, 0-8 Мерач Контрола Мотор Авто Автомобил Стерео Аудио Внатрешно Осигурач Блок Носителите на Инверторот за Автомоб?

12-48 Volt DC 150A Коло Прекинато Прирачник за Ресетирање, 0-8 Мерач Контрола Мотор Авто Автомобил Стерео Аудио Внатрешно

DEN 469.20

Обновено

Достапно за нарачка

Ве молиме цел и да го користите Коло Прекинувач со правото работна температура, за да се избегне тоа е премногу топлина и да престане да работи.Практична настава : Вграден-во висока сегашниот терминал блокови, висока чувствителност,високо-технолошки отпорен на вода домување со заштитни гумени топ капи, може да го штити вашиот контрола мотор од електрични штета, ги Зачувате вашите пари за замена на осигурувачи.Resettable : Прирачник копчето за ресетирање, црвена притисни копче на коло прекинувач може да дејствува како господар исклучите прекинувачот за кола, исто така, може да се користи како Убие Switch.Само го вклучите или исклучите уредот. Инсталации ВО (ЛИЛЈАК) дојдовни, НАДВОР (ПОМОШЕН) појдовни.Пакет содржи : 1x 200 A Коло Прекинато Автомобил Аудио Внатрешно Осигурач.

Избор на клиент

Allkpoper 30A-300A Премиум Високо-Тековната прекинувачи, Засилувач Прекинувач со Осигурач Прирачник за Ресетирање Switch Обновено
Allkpoper 30A-300A Премиум Високо-Тековната прекинувачи, Засилувач Прекинувач со Осигурач Прирачник за Ресетирање Switch

Прирачник за патување преклопник овозможува брзо прекинување на кола во случај на итност.Прирачник За �

DEN 261.60
VGEBY 30Amp Мини Автоматско Ресетирање на Ножот-Стил Коло Прекинувач за Автомобил Камион Морски 14V DC Обновено
VGEBY 30Amp Мини Автоматско Ресетирање на Ножот-Стил Коло Прекинувач за Автомобил Камион Морски 14V DC

ВИСОКО КВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ : Високо квалитетни пластични и Метални материјали, долго време да се корис

DEN 0.00
KFidFran Прирачник за Ресетирање Водоотпорен Осигурач Носителите на Инверторот Коло Прекинато 250A Замена за Автомобил(Manuelles Обновено
Motoparty 150 Amp Коло Прекинувач со Manual (рачно) Ресетирање, за Автомобил Морски Контрола Мотори Брод АТВ RV DC 12V Обновено
Motoparty 150 Amp Коло Прекинувач со Manual (рачно) Ресетирање, за Автомобил Морски Контрола Мотори Брод АТВ RV DC 12V

【Заштити Коло】Нашите коло прекинувач може да се заштити вашиот контрола мотор од електрични штета, да

DEN 405.36
X AUTOHAUX Прирачник за Ресетирање Водоотпорен Внатрешно Осигурач Инверторот Коло Прекинато 50A за Автомобил Аудио Обновено
X AUTOHAUX Прирачник за Ресетирање Водоотпорен Внатрешно Осигурач Инверторот Коло Прекинато 50A за Автомобил Аудио

【Коло Прекинато】50 Amp Прекинувачи.Направени за вашиот автомобил кој може да се заштити вашиот автомоби�

DEN 296.16
200 Amp Коло Прекинувач со Manual (рачно) Ресетирање 12V-36V DC Водоотпорен Површинска Монтажа за Автомобил Аудио Rv Морски Обновено
Cllena 50 Amp Коло Прекинувач за Автомобил Камион Rv АТВ Морски Брод Возила/електронски системи Обновено
Cllena 50 Amp Коло Прекинувач за Автомобил Камион Rv АТВ Морски Брод Возила/електронски системи

Висок Amperage Коло Прекинато, 50 Amp, Max Напон : 42 V ВАШИНГТОН.Копчето На Коло Прекинувач Може Да Дејствува Како

DEN 455.76
1pc DC 12V Коло Прекинувач за Автомобил Морски Брод Велосипед Стерео Аудио Ресетирате Осигурач 80-300A(300Amp) Обновено
1pc DC 12V Коло Прекинувач за Автомобил Морски Брод Велосипед Стерео Аудио Ресетирате Осигурач 80-300A(300Amp)

ВИСОК КВАЛИТЕТ : Направени од алуминиумски материјал за добра електрична спроводливост, која има долг ж

DEN 323.76
Fastronix 150 Amp Површината Планината Коло Прекинувач за Полнење со Рачен Reset Обновено
Fastronix 150 Amp Површината Планината Коло Прекинувач за Полнење со Рачен Reset

Вклучени Терминал Опфаќа Заштита на Целата Студ од Случајни Shorting.Тип 3 Коло Прекинато Оценет за 150 Засил�

DEN 719.76
GLOSO Макси Сечилото Коло Прекинато 30A AMP Т1 Автоматско Ресетирање (30A) Обновено
GLOSO Макси Сечилото Коло Прекинато 30A AMP Т1 Автоматско Ресетирање (30A)

30 A @ 14 Vdc 1 Пакет.МАКСИ Автоматско Ресетирање (Т1) прекинувачи.Материјали : Сива УЛНоминална 94 V0 термоплас�

DEN 0.00
GLOSO Макси Сечилото Коло Прекинато 30A ЗАСИЛУВАЧ, Т3 Прирачник Reset (30A) Обновено
GLOSO Макси Сечилото Коло Прекинато 30A ЗАСИЛУВАЧ, Т3 Прирачник Reset (30A)

30 A @ 28 Vdc 1 Пакет.МАКСИ Прирачник Reset (Т3) прекинувачи.Материјали : Сива УЛНоминална 94 V0 термопластични.Пре�

DEN 0.00
Attwood 50 Amp Коло Прекинато 14370-6 Автоматско Ресетирање Обновено
Attwood 50 Amp Коло Прекинато 14370-6 Автоматско Ресетирање

Помага во заштита кола од оштетувања предизвикани од преоптоварување или краток спој.Автоматско ресет�

DEN 0.00