Челик Жица Засилен Јасно Пластика Винил Флексибилни ПВЦ Цевки Црево, 3, 50 Ft

Челик Жица Засилен Јасно Пластика Винил Флексибилни ПВЦ Цевки Црево, 3, 50 Ft

DEN 801.60

Обновено

Достапно за нарачка

Челик жица ПВЦ цевки ПВЦ цевки е polyvinyl хлорид пластика со plasticizers да се направи повеќе флексибилен и транспарентен.Не може да се користи со прехранбени производи или пиење апликации.Висок Притисок / Вакуум Оценет.За индустриска употреба.Работи одлично во многу течност апликации каде генерален хемиски resistivity и висок притисок ракување е потребно.Тип : Висок Притисок / Вакуум Оценет Материјал : ПВЦ Боја : Бриши/Транспарентен УВ-Отпорни на Температура : 25°F до 150°F Работи одлично во многу течност апликации каде генерален хемиски resistivity и висок притисок ракување е потребно ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ : Овој ПВЦ цевки не може да се користи со прехранбени производи или пиење апликации.

Избор на клиент

Напредна Технологија Производи N12COR Nylochem Најлон 12 Цевки (Брегот на Слоновата 70), надворешен Дијаметар 1/2, 500' Обновено
Напредна Технологија Производи N12COR Nylochem Најлон 12 Цевки (Брегот на Слоновата 70), надворешен Дијаметар 1/2, 500'

Силни, Лесни и Флексибилни.Абразија Отпорни, Отпорни На Топлина, Хемиска Отпорност 60 F На +200 F.Пневматски

DEN 0.00
Силиконски Цевка 1/8(3мм) ID x 3/16(5mm) OD Јасно Флексибилни Силиконска Гума Цевки за Вода Воздух Цевка Цевка Транспарентен Обновено
АТП Surethane Полиуретан Пластични Цевки, Сива, 5/32 ID x 1/4 OD, на 100 метри Должина Обновено
АТП Surethane Полиуретан Пластични Цевки, Сива, 5/32 ID x 1/4 OD, на 100 метри Должина

Surethane полиуретан притисок цевка погоден за компримиран воздух и одбраната течности и хемикалии со пови�

DEN 278.88
JINQIU 4mm 6mm 8mm10mm 12mm Силиконски Црева Цевка Транспарентен Цевка Храна Одделение Цевки 8мм Гумена Цевка Црева Аквариум Обновено
EuisdanAA x 7mm 12mm Висока Темп Отпорни Флексибилни Силикони Цевка Цевка Цевка 2M Должина(Tubo де silicona флексибилни Обновено
EuisdanAA x 7mm 12mm Висока Темп Отпорни Флексибилни Силикони Цевка Цевка Цевка 2M Должина(Tubo де silicona флексибилни

Земја на Производство : КИНА; Материјал : Силикон; Нето Тежина : 187g.Пакет Содржина : 1 x Силикони Цевка; Глав

DEN 0.00
TINGCHAO Челик Жица ПВЦ Цевки Јасно Задебелена Винил Пластични Црева Дебелина на Ѕид 4mm за Индустријата за Обработка на Обновено
Милер/ B&K '1/4 OD X 50' Фрижидер Цевки Обновено
Милер/ B&K '1/4 OD X 50' Фрижидер Цевки

Цевки е 1 / 4" OD X 50 50' калеми Во 99% чист бакар.Annealed подготвени за виткање.О.Г.Мерењата се применуваат за фриж�

DEN 0.00
Јасно Пластика Винил Флексибилни ПВЦ Цевки Црево, 3/4 / .75, Ft 328 Обновено
Јасно Пластика Винил Флексибилни ПВЦ Цевки Црево, 3/4 / .75, Ft 328

ПВЦ цевки е polyvinyl хлорид пластика со plasticizers да се направи повеќе флексибилен и транспарентен.Не може да �

DEN 0.00
MHUI Силикони Цевки 2,5 mm ID X 6.5 mm OD 16.4 Ft 5M Флексибилни Силиконската Гума, Цевка Воздух Цевка Цевка за Визуелна Обновено
MHUI Силикони Цевки 2,5 mm ID X 6.5 mm OD 16.4 Ft 5M Флексибилни Силиконската Гума, Цевка Воздух Цевка Цевка за Визуелна

Предност : Силикони цевка за да се гребнатинки и корозија.Пресврти и криви нема да предизвика цевки да п�

DEN 335.76
Фирма Bendable Ниска Температура Јасно Пластични Цевки за Хемиски Апликации - Внатрешен Дијаметар од 1 - Надворешниот Дијаметар Обновено
Duda Енергија HPpvc050-025ft 25' x 1/2 ID Висок Притисок Плетенка Јасно Флексибилни ПВЦ Цевки Тешки УВ Хемиски Отпорни Обновено
Duda Енергија HPpvc050-025ft 25' x 1/2 ID Висок Притисок Плетенка Јасно Флексибилни ПВЦ Цевки Тешки УВ Хемиски Отпорни

Id : 1 / 2", OD : 3 / 4", дебелина на ѕид : 1 / 8".Макс работен притисок : 200 psi, пука притисок : 600, минимум наведнуваат р�

DEN 708.72
CAI Одобрени 100 ft. Цевки, 2-1/8 Надвор Кол, 1-5/8 Внатре Кол, Бела Обновено
CAI Одобрени 100 ft. Цевки, 2-1/8 Надвор Кол, 1-5/8 Внатре Кол, Бела

Погоден за топла и ладна вода, дистрибуција, ова хлоротпорни PEX nonbarrier цевки нуди висок пукна притисок ре�

DEN 0.00
X-DREE 4mm x 7mm Проѕирен Силикони Цевка за Вода Црево Цевка 1 Метар Должина(Tubo де silicona translúcido став tubo де Обновено
X-DREE 4mm x 7mm Проѕирен Силикони Цевка за Вода Црево Цевка 1 Метар Должина(Tubo де silicona translúcido став tubo де

Име На Производ : Силикони Цевка; Материјал : Силикон; Боја : Проѕирна.Големина : 4 x 7mm / 0.2"x0.3"(ID*OD); Производ �

DEN 0.00
X-DREE 3мм x 5mm Силикони Цевка Висока Температура Отпорни Цевка Цевка 2 Метри(Tubo де manguera resistente на altas temperaturas, Обновено
X-DREE 3мм x 5mm Силикони Цевка Висока Температура Отпорни Цевка Цевка 2 Метри(Tubo де manguera resistente на altas temperaturas,

Земја на Производство : КИНА; Материјал : Силикон; Нето Тежина : 37g.Пакет Содржина : 1 x Силикони Цевка; Глав�

DEN 0.00
NewAge Индустрии 2802163 Silcon Unreinforced Силикони Цевки - Пероксид Излечи.375 (3/8) ИДЕНТИФИКАЦИЈА.750 (3/4) OD, 15 Обновено
NewAge Индустрии 2802163 Silcon Unreinforced Силикони Цевки - Пероксид Излечи.375 (3/8) ИДЕНТИФИКАЦИЈА.750 (3/4) OD, 15

Апликации вклучуваат : Апарати, Пијалоци, Компјутер Производство, Deionized Вода Трансфер, Стоматолошки, Удв

DEN 0.00
ZHHOOHAG Пластична Цевка 1/3/5 Метри Силиконски Црева Транспарентен Храна Одделение Цевка 2mm 4mm 6mm 8mm10mm 12mm Цевка Обновено
ZHHOOHAG Пластична Цевка 1/3/5 Метри Силиконски Црева Транспарентен Храна Одделение Цевка 2mm 4mm 6mm 8mm10mm 12mm Цевка

Цевки отпорен на гребнатинки и корозија.Пресврти и криви нема да предизвика цевки да пропадне или да би�

DEN 0.00
САД Запечатување Buna-N Цевки - 1/4 ID x 3/8 OD x 5 ft. Долго Обновено
САД Запечатување Buna-N Цевки - 1/4 ID x 3/8 OD x 5 ft. Долго

Материјал : BunaN, Засилување : None.Одделение : Стандард.Цврстина : Мека (60 A 80 A).Наведнуваат Радиус : 1".Лекувањ

DEN 0.00
Пневматски Воздух Цевки, Високо-Квалитетни Материјали Трајни СТП Цевка Цевка за Дома(портокал, 10m) Обновено
Пневматски Воздух Цевки, Високо-Квалитетни Материјали Трајни СТП Цевка Цевка за Дома(портокал, 10m)

Направен од чисто материјали, нашите цевка поседува добра флексибилност и одлични перформанси, што го п

DEN 875.76
Bettomshin 3Pcs Најлон PA12 Пневматски Цевки 0.24 ID x 0.31 OD Воздушна Кочница Цевки Воздушна Линија Цевка Цевка 3.28 Обновено
Bettomshin 3Pcs Најлон PA12 Пневматски Цевки 0.24 ID x 0.31 OD Воздушна Кочница Цевки Воздушна Линија Цевка Цевка 3.28

【ДИМЕНЗИИ】 Внатре дијаметар : 6mm / 0.24 инчен,Надворешниот дијаметар : 8mm / 0.31 инчен,Должина : 1m / 3.28 Ft 【МАТЕР

DEN 0.00
uxcell PTFE Цевки 1.5 mm ID x 3мм OD x 6.6 ft PTFE Цевка Обновено
uxcell PTFE Цевки 1.5 mm ID x 3мм OD x 6.6 ft PTFE Цевка

1.5 mm ID x 3мм OD x 6.6 ft.Висока Температура на Корозија отпорни на Топлина до 200℃.Отпорност на корозија во Мож�

DEN 215.76
VictorsHome Силикони Цевки, 3мм ID x 5mm OD, 6.6 ft (2м) Должина, Флексибилни Силиконска Гума, Цевка за Вода Воздух Цевка Обновено
VictorsHome Силикони Цевки, 3мм ID x 5mm OD, 6.6 ft (2м) Должина, Флексибилни Силиконска Гума, Цевка за Вода Воздух Цевка

ФЛЕКСИБИЛНИ И DURABLEThis силикони цевки има добра флексибилност, не е лесно да се наведнуваат и да се прекин�

DEN 0.00
EuisdanAA 1mm x 2mm Висока Темп Отпорни Флексибилни Јасно Силикони Цевка Цевка Цевка 10M Должина(Tubo де silicona transparente Обновено
EuisdanAA 1mm x 2mm Висока Темп Отпорни Флексибилни Јасно Силикони Цевка Цевка Цевка 10M Должина(Tubo де silicona transparente

Земја на Производство : КИНА; Материјал : Силикон; Нето Тежина : 30g.Пакет Содржина : 1 x Силикони Цевка; Глав�

DEN 0.00
САД ЗАПЕЧАТУВАЊЕ ZUSA-ХТ-4064 Повеќенаменски ПВЦ Цевки 70 psi Оперативен Притисок, ID: 40mm, OD: 52mm, Должина: 50 ft. Обновено
САД ЗАПЕЧАТУВАЊЕ ZUSA-ХТ-4064 Повеќенаменски ПВЦ Цевки 70 psi Оперативен Притисок, ID: 40mm, OD: 52mm, Должина: 50 ft.

Материјал : ПВЦ, Засилување : Челик Жица.Одделение : Храна.Цврстина : Мека (60 A 80 A).Наведнуваат Радиус : 30мм.

DEN 0.00
QuQuyi 3/8 ID x 9/16 OD Мека Плетенка ПВЦ Цевки, Јасно Флексибилни ПВЦ Цевка Винил Црево Вода Масло Зима antifreeze & Мека Обновено
QuQuyi 3/8 ID x 9/16 OD Мека Плетенка ПВЦ Цевки, Јасно Флексибилни ПВЦ Цевка Винил Црево Вода Масло Зима antifreeze & Мека

【Големина】Id : 3 / 8", OD : 9 / 16"【Зима antifreeze & Мека за Четири Сезони】 Поради мекоста на цевката, тоа може да се

DEN 575.76
Uxcell a16031400ux0192 8 mm x 10 милиметри Силикони Проѕирен Цевка за Вода Воздушна Пумпа Цевка Цевка, 1 m, 0.31 ID Обновено
Uxcell a16031400ux0192 8 mm x 10 милиметри Силикони Проѕирен Цевка за Вода Воздушна Пумпа Цевка Цевка, 1 m, 0.31 ID

Име На Производ : Силикони Цевка; Материјал : Силикон; Цврстина : 65 Степен.Максимална Температура : 200 C(392 F)

DEN 0.00