DH Лаборатории Q-10 Потпис Говорникот Кабел [Стерео Пар/Лопата Конектори] 10 метри од Сребро Sonic

DH Лаборатории Q-10 Потпис Говорникот Кабел [Стерео Пар/Лопата Конектори] 10 метри од Сребро Sonic

DEN 257.28

Обновено

Достапно за нарачка

Q-10 Потпис е еволуција на наградуван Q-10.Електрични и физички својства на PTFE направи тоа идеална dielectric материјал за звучник кабли.Овие проводници имаат ултра-мазна површина, да ја испорача највисоката можна квалитет на звукот. Q-10 Потпис кабел има уникатна четири диригент повеќе мерач низа, и е произведен користејќи напредни ликвидација geometries, која подобрување на ефикасноста и транспарентноста, од страна на цврсто контрола на магнетни полиња.Секој од овие апликации им овозможува на слушателот да се доживее импресивни слики и целосно неутрален тонски рамнотежа, кои се белег на DH Лаборатории кабли.Примерен позадина детали, и побогат, целосни хармонично структура опкружуваат продолжен бас одговор што би се очекувало од 10-мерач кабел.На проводници се DH Labs " комерцијален третирани сребро-обложена Континуирано Crystal TM бакар.DH Labs е горд на понудата на Сребро Sonic Q-10 Потпис Говорникот Кабел.Секој гајтанот е внимателно тестирани пред да ја напушти фабриката.Овој кабел има уникатна четири диригент повеќе мерач низа, и е произведен користејќи напредни ликвидација geometries, која подобрување на ефикасноста и транспарентноста, од страна на цврсто контрола на магнетни полиња.Ние ве покануваме да го чуете Q-10 Потпис денес, и да го слушнете она што многу аудиофили разгледа крајната говорникот кабел. да стандарди што надминува воена спецификации. да стандарди што надминува воена спецификации.Q-10 Потпис е произведен во U.Кабелот може да се извршува директно, како внатрешен bi-жица, или стандард (надворешен) bi-жица.

Избор на клиент

Botanika Убавина | На Revitalizer Длабоко клима уред | Условување на Маска за да се Ревитализира и Поправка | За Сите Видови Обновено
Kozyvacu 1HP Oilless Преносни Ладилни Обновување на Машина за Двете Течни и Пареа Ладилни Обновено
Kozyvacu 1HP Oilless Преносни Ладилни Обновување на Машина за Двете Течни и Пареа Ладилни

Лесно тврди процес поднесе барање во секое време 24 / 7 преку мобилен стан, интернет, или на телефон.0"(Ж) Не

DEN 0.00
ZyHMW Голема Облека за Складирање Торба Организатор 2 ПАРЧИЊА, 24L Облека Чување на Кутии, Свитлива Плакарот Организаторите Обновено
Fosmon HD1893 Дигитален Оптички Coax да Аналогни РКА Аудио Конвертор со Адаптер за Напојување Обновено
Fosmon HD1893 Дигитален Оптички Coax да Аналогни РКА Аудио Конвертор со Адаптер за Напојување

Земање Стапки Supported This дигитални да аналоген конвертор поддржува земање стапки на 32 KHz, 44.Едноставно пов�

DEN 1934.40
Yinpecly 4Pcs 1.57 x 0.98 (DXL) Цилиндрични Шок Апсорбер со М8 x 23mm Studs Машки Конец Гума Месеци Вибрации Isolators Обновено
Yinpecly 4Pcs 1.57 x 0.98 (DXL) Цилиндрични Шок Апсорбер со М8 x 23mm Studs Машки Конец Гума Месеци Вибрации Isolators

Yinpecly Гума Месеци Вибрации Опис : 1.Ве молиме да земете во реалниот како стандард 【АПЛИКАЦИЈА】 Гума вибр�

DEN 261.36
Сијалица База 4pcs Smart Wifi Сијалица Приклучок Адаптер E27 се Префрлите Светилка сопственикот (Боја : Бела) Обновено
Сијалица База 4pcs Smart Wifi Сијалица Приклучок Адаптер E27 се Префрлите Светилка сопственикот (Боја : Бела)

Користење на специјални материјали, тоа е огноотпорни, отпорни на топлина и на корозијаотпорни.Wifi фрекв

DEN 1721.76
Steppenfuchs Куче Обука Торбичка - Лесен Пристап до Куче Третира, Kibble, Играчки - со Измет Торба Фармацевт - 2 Начини Обновено
Steppenfuchs Куче Обука Торбичка - Лесен Пристап до Куче Третира, Kibble, Играчки - со Измет Торба Фармацевт - 2 Начини

Куче третираат торбичка има третира, kibble, и играчки за куче обука на куче училиште, дома, во парк, или за в

DEN 573.60
Туш Завеса Поставува со Не се Лизга Бања Килими, Буш Птици Овошје, Снегулки Перат Водоотпорен Бања Завеса со 12 Куки за Обновено
Tegg 5ml Шприц 20pcs Пластика Шприц Луер Заклучување со Мерење - Нема Игла Обновено
Tegg 5ml Шприц 20pcs Пластика Шприц Луер Заклучување со Мерење - Нема Игла

Висококвалитетни материјали : направен од висококвалитет на пластика, со Луер заклучи конектори, чисти,

DEN 0.00
Ohaus EX423 Explorer Toploading Рамнотежа, 420g x 0.001 g, со Внатрешни Калибрација Обновено
Ohaus EX423 Explorer Toploading Рамнотежа, 420g x 0.001 g, со Внатрешни Калибрација

Интуитивен Софтвер : Smar Text 2.0 е OHAUS' лесензакористење графички софтвер кој 14 апликации, виртуелна QWERTY и ну

DEN 527.76