ДЕСЕТ-ВИСОКА Топката Завртка CNC Делови SFU3210 NST, 1pcs Топката Завртка + 1pcs Nut + 1pcs Б.К/BF25 Крајот Поддршка Единици + 1pcs Спојка + 1pcs Орев Домување + Крајот Обработка, со Дијамет

ДЕСЕТ-ВИСОКА Топката Завртка CNC Делови SFU3210 NST, 1pcs Топката Завртка + 1pcs Nut + 1pcs Б.К/BF25 Крајот Поддршка Единици

DEN 0.00

Обновено

Достапно за нарачка

По добиете пакет, ве молиме проверете производ во првиот.Ако треба да се промени големината на еластична спојка создаден според вашиот мотор бунари со дијаметар, се потврди со нас пред ставање ред.Ние ќе се инсталира орев на завртка однапред. * На сликата погоре е за повикување само; модел на Поддршка Единици зависи од тоа што ќе цел.Висока прецизност топката завртки се користи во steppers за полупроводнички законот за производство и така натаму.Одржување : на клиентите може да подмачкување на топката завртка со хидраулични јаглерод масло, она што ние, исто така, се нарекува Бр 46 машинско масло.

Избор на клиент

Mssoomm Топката Завртка SFK0802 RM0802 8мм Ballscrew Должина од 30 инчен / 762mm со Топката Завртка Nut + Стандард Крајот Обновено
Mssoomm Топката Завртка SFK0802 RM0802 8мм Ballscrew Должина од 30 инчен / 762mm со Топката Завртка Nut + Стандард Крајот

Како професионален продавачот, ние може да обезбеди целосни информации за производи. Медиум товари и бр

DEN 7722.72
mamajingdeheng Топката Завртка SFU Топката Завртка+BF12 BK12 Име 23 24 за Моторни Седиште +Спојка за CNC Рутер (Боја : Обновено
mamajingdeheng Топката Завртка SFU Топката Завртка+BF12 BK12 Име 23 24 за Моторни Седиште +Спојка за CNC Рутер (Боја :

Висока прецизност висока густина.Голема разновидност и комплетно модели.Материјал : Gcr53 Имајќи Челик.Пр

DEN 0.00
SoGuDio Имајќи Челик Топката G10 Прецизност Имајќи Челик Топката, Завртка Челик Топката, Цврста Топка, 1/1.588/2/2.381/2.5/2.778/2.8 Обновено
Mssoomm 16mm Ballscrew Комплет SFU1605 RM1605 Анти-Backlash Топката Завртка, L 55 инчи / 1397mm 5mm Теренот + Топката Завртка Обновено
Mssoomm 16mm Ballscrew Комплет SFU1605 RM1605 Анти-Backlash Топката Завртка, L 55 инчи / 1397mm 5mm Теренот + Топката Завртка

Правец на стрелките на часовникот и обратно од стрелките ротација карактеристики се исти Шарки или stopз�

DEN 4816.56
CHUANGNENG 1PCS Ballscrew Орев Домување Орев Заградата Носителот одговара за RM1604 1605 1610 SFU1605 Топката Завртка Орев Обновено
CHUANGNENG 1PCS Ballscrew Орев Домување Орев Заградата Носителот одговара за RM1604 1605 1610 SFU1605 Топката Завртка Орев

100% Сосема нов и висок квалитет.Се применуваат за : совпаѓање употреба РМ / SFU1605 1604 16010 топката орев.Површи�

DEN 0.00
DANGDANG LifeBif 2Pc Висока Јачина SFU1605 Топката Завртка Орев 16mm Топката Завртка Челик RM1605 Орев за 1605 Орев Домување Обновено
DANGDANG LifeBif 2Pc Висока Јачина SFU1605 Топката Завртка Орев 16mm Топката Завртка Челик RM1605 Орев за 1605 Орев Домување

Висока точност заклучување орев со вграденво месинг подлога, без оштетување на забите.Висока јакост и ц

DEN 1516.80
HAOKTSB Имајќи Топката Инчен 1/16 3/32 1/8 5/32 3/16 13/64 Прецизност Челик Топката, G10 Завртка Водич Имајќи Челик топка-3/32 Обновено
HAOKTSB Имајќи Топката Инчен 1/16 3/32 1/8 5/32 3/16 13/64 Прецизност Челик Топката, G10 Завртка Водич Имајќи Челик топка-3/32

Направени од висококвалитет на 304 Нерѓосувачки челик, високоодделение имајќи челик, висока прецизност �

DEN 1053.12
HAOKTSB Имајќи Топката Висока Прецизност Имајќи Челик Топката, Челик Топката Завртка Топка, 3.95/3.955/3.96/3.965/3.969/3.97/mm-3.96mm100 Обновено
М8 Завртка Тема Хексадецимален Штекер Јаглероден Челик, Челик Топката Клипот, 10pcs Притисни Одговара Топката Пролет Мазна Обновено
mamajingdeheng Топката Завртка SFU Топката Завртка+BF12 BK12 Име 23 24 за Моторни Седиште +Спојка за CNC Рутер (Боја : Обновено
mamajingdeheng Топката Завртка SFU Топката Завртка+BF12 BK12 Име 23 24 за Моторни Седиште +Спојка за CNC Рутер (Боја :

Висока прецизност висока густина.Голема разновидност и комплетно модели.Материјал : Gcr53 Имајќи Челик.Пр

DEN 1190.40
Ticfox M6 Навој Тема Хексадецимален Штекер Јаглероден Челик Топката Пролет Plungers Поставите 10pcs(M610(10PCS)) Обновено
Ticfox M6 Навој Тема Хексадецимален Штекер Јаглероден Челик Топката Пролет Plungers Поставите 10pcs(M610(10PCS))

1 Овие навртки се направени од висококвалитет на јаглероден челик материјали, со висока цврстина, набит�

DEN 0.00
ДЕСЕТ-ВИСОК Доведе Топката Завртка CNC Делови SFE2525 NST, 1pcs Топката Завртка + 1pcs Nut + 1pcs FK/FF20 Крајот Поддршка Обновено
ДЕСЕТ-ВИСОК Доведе Топката Завртка CNC Делови SFE2525 NST, 1pcs Топката Завртка + 1pcs Nut + 1pcs FK/FF20 Крајот Поддршка

Одржување : на клиентите може да подмачкување на топката завртка со хидраулични јаглерод масло, она што

DEN 0.00
Mssoomm Двојно Орев Ballscrew 25мм DFU2505 RM2505 Должина 23.62 инчен / 600mm со Крајот Обработка + Двојно Топката Завртка Обновено
Mssoomm Двојно Орев Ballscrew 25мм DFU2505 RM2505 Должина 23.62 инчен / 600mm со Крајот Обработка + Двојно Топката Завртка

Двојно орев топката завртка модел вклучува DFU1604, DFU1605, DFU2005, DFU2505, DFU2510, DFU3205, DFU3210, DFU4005, DFU4010, DFU5010, DFU6310, DFU8010; Т

DEN 0.00
ДЕСЕТ-ВИСОКА Топката Завртка CNC Делови SFU3205 NST, 1pcs Топката Завртка + 1pcs Nut + 1pcs Б.К/BF25 Крајот Поддршка Единици Обновено
ДЕСЕТ-ВИСОКА Топката Завртка CNC Делови SFU3205 NST, 1pcs Топката Завртка + 1pcs Nut + 1pcs Б.К/BF25 Крајот Поддршка Единици

Материјал : GCr15 челик; Точност одделение : C7; процесот на Производство : валани конец; Модел : SFU3205.К / BF25), 1 x

DEN 7524.00
Топката Клипот, Преносни М3 Завртка 10pcs Топката Клипот Сет со Топката Клипот Поставен за Стеги за Замена за Механички Обновено
DSG25H Алуминиум Ballscrew Орев Заграда,SFU2505 / SFU2510 Ballscrew Орев Домување Седиште Планината Носителот,Отпорни на Обновено
DSG25H Алуминиум Ballscrew Орев Заграда,SFU2505 / SFU2510 Ballscrew Орев Домување Седиште Планината Носителот,Отпорни на

ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ : Ова ballscrew орев заградата е усвоен на високо квалитетни алуминиумски материјал, цврст�

DEN 330.96
10pcs М5 Главата Штекер Хексадецимален Копачка Завртка Тема Хексадецимален Штекер Јаглероден Челик Топката Пролет Plungers Обновено
Mssoomm 40mm Долго Теренот Висока Доведе Ballscrew SFE4040 RM4040 Должина 108.27 инчен / 2750mm + Топката Завртки Орев, Обновено
Mssoomm 40mm Долго Теренот Висока Доведе Ballscrew SFE4040 RM4040 Должина 108.27 инчен / 2750mm + Топката Завртки Орев,

На специфичен тип на подмачкување за Топката Завртка зависи од разни фактори Сите производи се обезбед�

DEN 1271.76
SoGuDio Имајќи Челик Топката Прецизност Имајќи Челик Топка, 1.52/1.55/1.588/1.6/1.688/1.7/1.8/1.9 мм Завртка Челик Топката, Обновено
SoGuDio Имајќи Челик Топката Прецизност Имајќи Челик Топка, 1.52/1.55/1.588/1.6/1.688/1.7/1.8/1.9 мм Завртка Челик Топката,

Материјал:Овие челични топки се направени од висок квалитет, имајќи челик за притисок отпор и отпорнос

DEN 2292.00
Morton Нерѓосувачки Челик Топката Поставите Завртка со Рамна Совет Дизајн, Инчен Големина, 1/2-13 Нишка Големина, 1 Должина Обновено
ACCDUER Челик Топката G10 Прецизност Имајќи Челик Топката, Завртка Челик Топката, Цврста Топка, 1/1.588/2/2.381/2.5/2.778/2.8 Обновено
ACCDUER Челик Топката G10 Прецизност Имајќи Челик Топката, Завртка Челик Топката, Цврста Топка, 1/1.588/2/2.381/2.5/2.778/2.8

Висока Цврстина:Имајќи челични топки имаат одлични површина квалитет, висока цврстина и висока капаци

DEN 0.00
TCM 8X22X7TC-BX NBR (Buna Гума)/Јаглероден Челик Нафта Печат, ТЦ Тип, 0.315 x 0.866 x 0.276 Обновено
TCM 8X22X7TC-BX NBR (Buna Гума)/Јаглероден Челик Нафта Печат, ТЦ Тип, 0.315 x 0.866 x 0.276

Пакет Димензии : 2.5 L x 0.5 H x 2.5 W (инчи).Пакет Тежина : 0.0206 фунти.Земја на Потекло : Тајван, Провинција На Кина.�

DEN 0.00
ДЕСЕТ-ВИСОКА Топката Завртка CNC Делови SFU1204 NST, 1pcs Топката Завртка + 1pcs Nut + 1pcs Б.К/BF10 Крајот Поддршка Единици Обновено
ДЕСЕТ-ВИСОКА Топката Завртка CNC Делови SFU1204 NST, 1pcs Топката Завртка + 1pcs Nut + 1pcs Б.К/BF10 Крајот Поддршка Единици

Инаку, оние челични топки ќе падне надвор и тешко да стави назад.Топката завртки се користи во автомобил

DEN 0.00
10pcs М4 Целосна Челична Конструкција Завртка Тема Хексадецимален Штекер Јаглероден Челик Топката Пролет Plungers Сет(M48(10PCS)) Обновено