Yamato ЕЛИТА YV 60 ножици/shears 6 инчи

Yamato ЕЛИТА YV 60 ножици/shears 6 инчи

DEN 7176.00

Обновено

Достапно за нарачка

YAMATO ЕЛИТА YV 60. 6 ИНЧИ.ПОЛУ ФОРУМОТ СЕ СПРАВИ.СТРАНА НАПРАВЕНА.ПОСЕБНИ КОБАЛТ HITACHI ATS 314. Yamato ножици се сите рачно изработени на точниот барања.Ова обезбедува најдобрите своите перформанси и издржливост кои само рачно изработени производи може да се постигне.Материјалот се користи во Yamato ножици е единствена формула на посебни легиран челик.Тоа е специјално развиена за оваа намена и покажува одлични ' рѓа отпор и екстремна издржливост од Керамички Лебди цвест калење процес.Овие ножици се дизајнирани и произведени за да имаат голем шок отпор дури и кога падна на тврди подови.Сите наши ножици употреба материјал се со исклучително долга трајност и се произведени со одлична стврднување совршена рамнотежа и убавина дека само рачно изработени производи може да се постигне.

Избор на клиент

Титаниум Softgrip Ножици во Собата за Шиење, Уметности, Занаети, Канцеларија - 1 Сет на 3 – Црна Обновено
Титаниум Softgrip Ножици во Собата за Шиење, Уметности, Занаети, Канцеларија - 1 Сет на 3 – Црна

ПОВЕЌЕ ГОЛЕМИНИ Јубилеј Предиво Титаниум Шиење Ножици Сет од 3 вклучува 10 инчен фустан одлуки ножици, 8.5

DEN 299.76
ПРЕЦИЗНИ КАНАДА: ПОСТАВУВАЊЕ НА 100 METZENBAUM НОЖИЦИ 9 ДИРЕКТНО ОД НЕ ' РЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК Обновено
ПРЕЦИЗНИ КАНАДА: ПОСТАВУВАЊЕ НА 100 METZENBAUM НОЖИЦИ 9 ДИРЕКТНО ОД НЕ ' РЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК

СЕТ ОД 100 METZENBAUM НОЖИЦИ 9" ДИРЕКТНО ОД НЕ ' РЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК.НАПРАВЕНИ ВО НЕ ' РЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК.ОДЛИЧЕН КВАЛ

DEN 12407.76
Sewknowusa Replacemelt за Mundial Перница Про 8-1/2 Свиткана Trimmers Ножици 960-8 1/2 Обновено
Sewknowusa Replacemelt за Mundial Перница Про 8-1/2 Свиткана Trimmers Ножици 960-8 1/2

Sewknowusa Replacemelt за Mundial Перница Про 81 / 2" Свиткана Trimmers Ножици #9608 1 / 2 Sewknowusa Replacemelt за MUNDIAL Перница ПРО 81 / 2 Свит

DEN 1605.60
Westcott Титаниум Врзани Партал Snips, Изработка и Quilting Ножици (16108) Обновено
Westcott Титаниум Врзани Партал Snips, Изработка и Quilting Ножици (16108)

Партал Ватенка Ножици : Совршен за сечење тешки ткаенина, партал јоргани, кожа, и жица, Westcott ножици функц�

DEN 215.76
Ailisi Нерѓосувачки Искрен Совет Ножици Боја Зелена Рачка за Учениците 5.1 X 2.5 Пакување од 2 Обновено
Ailisi Нерѓосувачки Искрен Совет Ножици Боја Зелена Рачка за Учениците 5.1 X 2.5 Пакување од 2

Совршен за сите дом и канцеларија користи или во училница.Идеален за ткаенина, занаети и фотографии.Гол�

DEN 107.76
yishouhengcheng Милениче Ножици Чешлање Професионални Јапонија 440c Зелена Лево Раце 6 Коса Ножици за Сечење Берберот Фризура Обновено
Oumefar Шиење Ножици Метал Везови Ножици DIY Крст-Бод Ножици за Вез за Шиење Занает уметничкото Дело (Розово Злато) Обновено
Oumefar Шиење Ножици Метал Везови Ножици DIY Крст-Бод Ножици за Вез за Шиење Занает уметничкото Дело (Розово Злато)

【Повеќе намени】:Во прилог на везови, ова ножици, исто така може да се користи во производството на уме�

DEN 1291.20
Ножици 100Pcs Мултифункционален Регулаторот Додаток Завртка Копче За Ножици Обновено
Ножици 100Pcs Мултифункционален Регулаторот Додаток Завртка Копче За Ножици

★【Карактеристики】Коса за сечење ножици се направени од висококвалитетни нерѓосувачки челик, остар, о

DEN 2306.40
4PCS Преносни 4 Инчен Мали У Облик на Ножици со Безбедноста Покрие Предиво Крст-Бод Конец за Шиење Машина Snips Средување Обновено
Hu-Friedy SCGC Круна и Златни Ножици, Криви Обновено
Hu-Friedy SCGC Круна и Златни Ножици, Криви

Стандард Серија Криви Круна и Злато Режа.Криви.Опис на производот Стандард Серија Ножици нудиме широк с

DEN 0.00