IC Тестирање Читателот BGA371-C-0.4 mm BGA ПРИКЛУЧОК, ALLSOCKET Прилагодено Штекер Читателот IC Програмирање Адаптер 0.4 mm,0.5 mm,0.65 мм,0.8 mm,1.0 mm Теренот Целосна Иглички Clamshell Стил (BGA371,

IC Тестирање Читателот BGA371-C-0.4 mm BGA ПРИКЛУЧОК, ALLSOCKET Прилагодено Штекер Читателот IC Програмирање Адаптер 0.4

DEN 0.00

Обновено

Достапно за нарачка

ALLSOCKET-BGA371-C-0.4 mm Теренот, Полн Игли, Clamshell Штекер.КОРИСНИЧКИ УСЛУГИ : ПОНУДА BGA СЕРИЈА ПАКЕТ СОПСТВЕНИ ПРИКЛУЧОЦИ, CLAMSHELL СТИЛ, СО ЦЕЛОСНА PIN ОПЦИЈА.ТЕРЕНОТ : 0.4 mm,0.5 mm,0.65 мм,0.8 mm,1.0 mm, КАКО И НЕПРАВИЛНИ ТЕРЕНОТ.МАТЕРИЈАЛИ КОНТАКТИBERYLLIUM БАКАР; ПОЗЛАТАЗЛАТО ОБЛОЖЕНО СО ТЕКОТ НА НИКЕЛ.ПРОИЗВОДИТЕЛОТ ОЛОВО ВРЕМЕ : 3-5 BUINESS ДЕНА(ВЕ МОЛИМЕ КОНТАКТИРАЈТЕ СО НАС ЗА ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ ПРЕД ЦЕЛ).

Избор на клиент

uxcell 2 парчиња НАТОПИ IC Чип Приклучок Адаптер Лемење Тип 2.54 mm Теренот Двоен Ред 16 Круг Pin 7.6 Ред Теренот Обновено
uxcell 2 парчиња НАТОПИ IC Чип Приклучок Адаптер Лемење Тип 2.54 mm Теренот Двоен Ред 16 Круг Pin 7.6 Ред Теренот

Име на производ : НАТОПИ IC Приклучок;Теренот : 2.54 mm / 0.1"; Ред на Row Distance(Приближно) : 7.6 милиметри / 0.3" ; Број �

DEN 0.00
uxcell 4pcs НАТОПИ IC Чип Приклучок Адаптер 2.54 mm Теренот 15.2 mm Ред Теренот 2 Ред 40 Рамен Иглички Лемење Обновено
uxcell 4pcs НАТОПИ IC Чип Приклучок Адаптер 2.54 mm Теренот 15.2 mm Ред Теренот 2 Ред 40 Рамен Иглички Лемење

Име на производ : НАТОПИ IC Штекер.Теренот : 2.54 mm / 0.1; Ред на Row Distance(Приближно) : 15.2 mm / 0.6" ; Број на Пиновите :

DEN 0.00
BGA FBGA EMMC EMCP Приклучок Адаптер, ALLSOCKET IC Тестирање Штекер со 0.4 mm,0.5 mm,0.65 мм,0.8 mm,1.15 мм или Неправилни Обновено
BGA FBGA EMMC EMCP Приклучок Адаптер, ALLSOCKET IC Тестирање Штекер со 0.4 mm,0.5 mm,0.65 мм,0.8 mm,1.15 мм или Неправилни

ALLSOCKETBGA917C0.4 mm Теренот, Полн Игли, Clamshell Штекер.КОРИСНИЧКИ УСЛУГИ : ПОНУДА BGA СЕРИЈА ПАКЕТ СОПСТВЕНИ ПРИКЛУ�

DEN 0.00
ALLSOCKET Тест Клипови Приклучок,BGA587-C-0.4 BGA Адаптер NAND ФЛЕШ Програмер Решение Прилагодено Приклучок за 0.4 mm,0.5 Обновено
ALLSOCKET Тест Клипови Приклучок,BGA587-C-0.4 BGA Адаптер NAND ФЛЕШ Програмер Решение Прилагодено Приклучок за 0.4 mm,0.5

ALLSOCKETBGA587C0.4 mm Теренот, Полн Игли, Clamshell Штекер.КОРИСНИЧКИ УСЛУГИ : ПОНУДА BGA СЕРИЈА ПАКЕТ СОПСТВЕНИ ПРИКЛУ�

DEN 2085.60
ALLSOCKET Тест Клипови Приклучок,BGA549-C-0.4 BGA Адаптер NAND Флеш Програмер Решение Прилагодено Приклучок за 0.4 mm,0.5 Обновено
ALLSOCKET Тест Клипови Приклучок,BGA549-C-0.4 BGA Адаптер NAND Флеш Програмер Решение Прилагодено Приклучок за 0.4 mm,0.5

ALLSOCKETBGA549C0.4 mm Теренот, Полн Игли, Clamshell Штекер.КОРИСНИЧКИ УСЛУГИ : ПОНУДА BGA СЕРИЈА ПАКЕТ СОПСТВЕНИ ПРИКЛУ�

DEN 0.00
SETCTOP TQFP48 QFP48 да DIP48 0.5 mm Теренот LQFP48 да DIP48 Програмирање Адаптер MCU Тест IC Штекер Програмер Адаптер Обновено
SETCTOP TQFP48 QFP48 да DIP48 0.5 mm Теренот LQFP48 да DIP48 Програмирање Адаптер MCU Тест IC Штекер Програмер Адаптер

Пакетот Вклучува : 1pcs TQFP48 QFP48 да DIP48 програмер адаптер.Има подолг живот, погоден за сите TQFP48 LQFP48 QFP48 чип.QFP48

DEN 0.00
Мелница-Max IC & Компонента Sockets 6P ДВОЕН РЕД ЗАГЛАВИЕ (Пакување од 5) Обновено
Мелница-Max IC & Компонента Sockets 6P ДВОЕН РЕД ЗАГЛАВИЕ (Пакување од 5)

Производителот : МелницаМакс.Rohs_Mouser : Ro HS Согласност.Производ : НАТОПИ / SIP штекерите (подножјата).Number Of Pos

DEN 0.00
10 Компјутери 3.81 mm Ред Број: 1 Pin: 5 Криви Игла pluggable Терминал P=3.81 mm Одбор крај/Штекер-Затворени 3.81 mm KH-15EDGRC-3.81-5PG Обновено
10 Компјутери 3.81 mm Ред Број: 1 Pin: 5 Криви Игла pluggable Терминал P=3.81 mm Одбор крај/Штекер-Затворени 3.81 mm KH-15EDGRC-3.81-5PG

10 Компјутери 3.81 mm ред број : 1 Pin : 5 криви игла pluggable терминал P=3.81 mm одбор крај / штекерзатворени 3.81 mm KH15 EDGRC3.

DEN 0.00
BGA Флеш Тестирање Програмер Адаптер, ALLSOCKET[BGA771,0.4 MM Теренот]BGA Пакет приклучоци со 0.4 mm или Неправилни Теренот Обновено
BGA Флеш Тестирање Програмер Адаптер, ALLSOCKET[BGA771,0.4 MM Теренот]BGA Пакет приклучоци со 0.4 mm или Неправилни Теренот

ALLSOCKETBGA771C0.4 mm Теренот, Полн Игли, Clamshell Штекер.КОРИСНИЧКИ УСЛУГИ : ПОНУДА BGA СЕРИЈА ПАКЕТ СОПСТВЕНИ ПРИКЛУ�

DEN 585.60
IC Тестирање Читателот BGA381-C-0.4 mm BGA ПРИКЛУЧОК, ALLSOCKET Прилагодено Штекер Читателот IC Програмирање Адаптер 0.4 Обновено
IC Тестирање Читателот BGA381-C-0.4 mm BGA ПРИКЛУЧОК, ALLSOCKET Прилагодено Штекер Читателот IC Програмирање Адаптер 0.4

ALLSOCKETBGA381C0.4 mm Теренот, Полн Игли, Clamshell Штекер.КОРИСНИЧКИ УСЛУГИ : ПОНУДА BGA СЕРИЈА ПАКЕТ СОПСТВЕНИ ПРИКЛУ�

DEN 0.00
EuisdanAA 25pcs 2.54 mm Теренот Двоен Ред НАТОПИ IC Приклучок Адаптер Лемење Тип 18 Рамен Pin 7,6 милиметри Ред Теренот(25 Обновено
EuisdanAA 25pcs 2.54 mm Теренот Двоен Ред НАТОПИ IC Приклучок Адаптер Лемење Тип 18 Рамен Pin 7,6 милиметри Ред Теренот(25

Како носител на IC чип, на IC конектор може да го замени чип и PCB одбор за повтори заварување и демонтажа бе�

DEN 239.76
20 Компјутери 3.81 mm Ред Број: 1 Pin: 2 Директно pin pluggable Терминал P=3.81 mm Одбор крај/Штекер-Затворени 3.81 mm Обновено
20 Компјутери 3.81 mm Ред Број: 1 Pin: 2 Директно pin pluggable Терминал P=3.81 mm Одбор крај/Штекер-Затворени 3.81 mm

20 Компјутери 3.81 mm ред број : 1 Pin : 2 директно pin pluggable терминал P=3.81 mm одбор крај / штекерзатворени 3.81 mm DB2 EVC3.81

DEN 0.00