KSZHI Безжичен Полнач, Станица за Полнење за Повеќе Уреди, Qi Брза Безжична Полнење Стојат Компатибилен Телефон X/XS/XR/Xs Max / 8/8 Плус (Не Безжичен Полнач, Треба Оригинални Д

KSZHI Безжичен Полнач, Станица за Полнење за Повеќе Уреди, Qi Брза Безжична Полнење Стојат Компатибилен Телефон X/XS/XR/Xs

DEN 289.20

Обновено

Достапно за нарачка

[Airpods Полначот] Удобен дизајн за полнење Airpods.Специјални Скриени линија дизајн ви обезбедува уредно полнење застане.Станица за полнење за Повеќе Уреди, Станица за Полнење за Повеќе Уреди, Qi Брза Безжична Полнење Стојат Компатибилен i Phone X / XS / XR / Xs Max / 8/8 Плус. [Трајни и Здрав] Направен од Алуминиум, додека на дното е предвидено со анти-пропадна силикони подлога која ви обезбедува трајно и здрав став. [Компатибилност] Тоа е специјално дизајнирана за редовните мобилни телефони и да се Види / Airpods / i Pad / i Phone / Samsung Галакси S7 и така натаму. [ВИСОКО-КВАЛИТЕТНИ БЕЗЖИЧЕН ПОЛНАЧ] Безжично Полнење не нула i Phone / iwatch / airpods да го блокира екран или на рабовите кога го полните уредот.Полнење стојат крие i Watch и Air Pods Про кабли, заштедува простор на вашиот монитор.Име на производ : Безжичен Полнач Производ Големина : 9 x 6 см во Боја на производот : белата Точка Тежина : 0.13 Kg Применливи опрема : i Watch 5/4/3/2; Aripod Pro / 2/1; i Phone 11, i Phone 11 Про, i Phone 11 Про Max, i Phone XS, i Phone XS MAX, i Phone X, i Phone XR, i Phone 8, i Phone 8 Плус [SAMSUNG] Галакси S10, S9 / S9 + / S8 / S8 + / S7 / S7 Edge / S6 Работ Плус / Забелешка 10 10 + / Забелешка 9 / Note 8 / Забелешка 7 / Забелешка 5 / Забелешка FE / W2017 (СМ-W2017) / Кели (СМ-W2018) / Galaxy S Лајт ( СМ-G8750) и повеќе.

Избор на клиент

XUERUIGANG 32GB Дигитални Глас Рекордер Активиран за Предавања - 192Kbps 20 Часа Снимање на Mp3 Играње на Снимач на Глас Обновено
XUERUIGANG 32GB Дигитални Глас Рекордер Активиран за Предавања - 192Kbps 20 Часа Снимање на Mp3 Играње на Снимач на Глас

Со Звучници : Yes.Репродукција Формати : MP3,WAV.Надворешна Меморија : Нема.Снимање на Аудио Формат : WAV.Број на

DEN 1884.00
Чистењето Меурчиња Мега Туш Foamer Аеросол Спреј, Мулти-Површина Бања и Плочка за Чистење и Дезинфекција Валкано Борец, Обновено
Chooga Магнетни за Приватност Екран Филтер Анти-Отсјај и Анти Сина Светлина Лаптоп со Екран Заштитник Доаѓа со веб Камера Обновено
AZDOME Цртичка Cam Hardwire Комплет за PG16S Огледало Цртичка Cam,11.5 ft Мини USB Хард Жица за Полнење за Dashcam Претвора Обновено
AZDOME Цртичка Cam Hardwire Комплет за PG16S Огледало Цртичка Cam,11.5 ft Мини USB Хард Жица за Полнење за Dashcam Претвора

5 ft★ Низок Напон Заштита : Кога напон помал од само 11,6 V или 23 ✅【Автоматски да се префрла паркинг режим】

DEN 479.76
Заварување Железо Станица, 200-500℃ Прилагодлива Температура Лемење Станица, Професионални T26D 85W Точни Еден чип Microcomputer Обновено
Лен Заврши Јасно Пред Извештајот Маска, 3 Сврзувачки Елементи, Писмо, Морнарица, 25/Кутија Обновено
Лен Заврши Јасно Пред Извештајот Маска, 3 Сврзувачки Елементи, Писмо, Морнарица, 25/Кутија

****.Лен Заврши Јасно Пред Извештајот Покрива 3 сврзувачки елементи Писмо Морнарица 25 / Box Мазна и јасно пр

DEN 2340.00
Летни Фустани за жени,Жени Гроздобер Boho О-Вратот Цветни Печати Чипка Два дела 3/4 Ракав Фустан Обновено
Летни Фустани за жени,Жени Гроздобер Boho О-Вратот Цветни Печати Чипка Два дела 3/4 Ракав Фустан

Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.црна металик фустан црно и бело жив�

DEN 0.00
Силување цвет VG58 Попуштат Светлото за Дишење Игри Безжична Bluetooth 5.1 Earburds, Поддржува Автоматско Поврзување,Automatic Обновено
Tegg T3.15 Осигурач 10PCS 3.15 НА 250v Време на Одложување Бавно Удар Цилиндрични Минијатурни Радијална PCB Осигурач Обновено
Tegg T3.15 Осигурач 10PCS 3.15 НА 250v Време на Одложување Бавно Удар Цилиндрични Минијатурни Радијална PCB Осигурач

Тип На Производ : Осигурач.Материјал : Пластика, Алуминиум, Калај Позлатен Бакар.Моменталната Оценка : 3.15

DEN 167.76
3 во 1: Borim Силикон Чистење на Лицето Четка Водоотпорен Отпорни Обновено
3 во 1: Borim Силикон Чистење на Лицето Четка Водоотпорен Отпорни

Празникот твоите очи на овој висок квалитет на лицето чистење со четка!.Дозволете им на вашите лицето чи

DEN 676.08