N / Б Мини Проектор, Проектори, Висока Дефиниција Преносни Led Безжичен Мобилен Компјутер Силен Ветер Ладење Видео Игра Домашно Кино На Отворено Рекреација, Црна

N / Б Мини Проектор, Проектори, Висока Дефиниција Преносни Led Безжичен Мобилен Компјутер Силен Ветер Ладење Видео Игра

DEN 0.00

Обновено

Достапно за нарачка

EG4, AVC/ЕВРОПАРЛАМЕНТАРЕЦ VOB /MPG /RMVB /РМ за видео датотеки.Ние гарантираме дека стилот е иста како што е прикажано на сликата.опис : Овој пренослив проектор има еден HDMI влез и може да биде поврзан со ТВ стап, на најновата генерација на конзоли за видео игри, персонални компјутери, лаптопи, Телевизори, Dvd-ја, итн.★ПОДАРОЦИ ЗА ДЕЦАТА : мини проекторот е мора да има за децата да се види цртани филмови и видеа, кои се многу популарни меѓу децата.★Поради прирачник за мерење и различни мерни методи, ве молиме овозможи 1-3cm отстапување. ★МУЛТИ-ИНТЕРФЕЈС : мал проектор е опремен со повеќе порти, вклучувајќи HDMI, USB, аудио, Micro SD, ТФ и AV интерфејси.Тоа лесно може да се поврзани со различни медиуми уреди, како што се ТВ кутии, лаптопите, десктоп компјутери, дигитални камери, HDMI уреди, и може да игра видео, ТВ емисии, споделување на фотографии и игри.Децата, исто така може да лесно да се одржи тоа. Подобрување на осветленост и боја сатурација на проектираната слика да се направи појасна слика и поудобно.

Избор на клиент

НЕМА. 1 STEREOPITCON СМРТТА RAY СВЕТИЛКА STEAMPUNK ПРОП МЕТАЛ ФЕНЕР СЛАЈД ПРОЕКТОР Обновено
НЕМА. 1 STEREOPITCON СМРТТА RAY СВЕТИЛКА STEAMPUNK ПРОП МЕТАЛ ФЕНЕР СЛАЈД ПРОЕКТОР

НЕМА 1 STEREOPITCON ФЕНЕР СЛАЈДПРОЕКТОР.НЕМА 1 STEREOPITCON СМРТТА RAY СВЕТИЛКА STEAMPUNK ПРОП МЕТАЛ ФЕНЕР СЛАЈДПРОЕКТОР.П

DEN 0.00
【во Парк】 Симпатична Тантела Мода Печати Bandana Прилагодливи Перат Обновливи Лицето Bandana Дише Обновено
【во Парк】 Симпатична Тантела Мода Печати Bandana Прилагодливи Перат Обновливи Лицето Bandana Дише

❀Брза испорака : 818 дена за испорака ❀Добар квалитет, лесна, мека, дише тенка, wicking.Перат И Еднократно, До�

DEN 0.00
【во Парк】 Симпатична Тантела Мода Печати Bandana Прилагодливи Перат Обновливи Лицето Bandana Дише Обновено
【во Парк】 Симпатична Тантела Мода Печати Bandana Прилагодливи Перат Обновливи Лицето Bandana Дише

❀Брза испорака : 818 дена за испорака ❀Добар квалитет, лесна, мека, дише тенка, wicking.Перат И Еднократно, До�

DEN 1569.60
YXYX 3D Проекција Фан 3D Holographic Фан Проектор Рекламирање на Екранот Светла 3D Холограмот Рекламирање Светла Декоративни Обновено
【во Парк】 Перат Чипка Шамија за Обновливи Лице Прашина Текстил, со Поставата Вратот Gaiter Обновено
【во Парк】 Перат Чипка Шамија за Обновливи Лице Прашина Текстил, со Поставата Вратот Gaiter

❀Брза испорака : 818 дена за испорака ❀Добар квалитет, лесна, мека, дише тенка, wicking.Перат И Еднократно, До�

DEN 0.00
【во Парк】 Цвет Чипка Лицето Bandana Перат Дише ноќта на Вештерките Ма$ks за Жените Мода Божица Чипка Респираторните Обновено
【во Парк】 Цвет Чипка Лицето Bandana Перат Дише ноќта на Вештерките Ма$ks за Жените Мода Божица Чипка Респираторните

❀Брза испорака : 818 дена за испорака ❀Добар квалитет, лесна, мека, дише тенка, wicking.Перат И Еднократно, До�

DEN 1197.60
【во Парк】 Перат Чипка Шамија за Обновливи Лице Прашина Текстил, со Поставата Вратот Gaiter Обновено
【во Парк】 Перат Чипка Шамија за Обновливи Лице Прашина Текстил, со Поставата Вратот Gaiter

❀Брза испорака : 818 дена за испорака ❀Добар квалитет, лесна, мека, дише тенка, wicking.Перат И Еднократно, До�

DEN 2073.60
Tosuny 1080P домашно Кино Проектор На 30.000 Часот LED Светилка Живот 170 Display Поддржан USB/AV/AC/HDMI/VGA Мини Пренослив Обновено
Tosuny 1080P домашно Кино Проектор На 30.000 Часот LED Светилка Живот 170 Display Поддржан USB/AV/AC/HDMI/VGA Мини Пренослив

Мини проекторот е опремена со LED светло, и тоа обезбедува живописни и јасни слики, да се биде идеален за д

DEN 2016.00