Брзо Греење Титаниум Виткање Железо Коса Curler Голем Бран На Косата Поколеба Магија Виткање Стапче Тонг Стил Алатка

Брзо Греење Титаниум Виткање Железо Коса Curler Голем Бран На Косата Поколеба Магија Виткање Стапче Тонг Стил Алатка

DEN 0.00

Обновено

Достапно за нарачка

На дозволената грешка при мерење е +/- 1-3cm.360 степени ротирачки кабелот за напојување (меѓународен стандарден линија core), да го реши ликвидација проблем.Со клип, тоа може да биде рачно да ротира 360 степени за да ви помогне лесно да се создаде различни убава фризура.Пет температура прилагодување : 150°C (302°F ), 170°C (338°F ), Од 190°C (374°F ), 210°C (410°F ), 230°C (446°F ).2cm(Должина*Ширина)Забелешка : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата да биде малку поинаков од реалните на објектот.Ви благодариме за вашиот избор и се надевам дека ќе имаат среќен shopping In цел да се осигура дека ќе го добиете пакет, веднаш штом е можно, ве молиме да го пополните детални адреса (улица, куќен број, поштенски код)ви посакувам среќен живот.Се применува за жени, мажи и деца. 360 степени ротирачки кабелот за напојување (меѓународен стандарден линија core), да го реши ликвидација проблем.

Избор на клиент

[Ажурирање на Верзија] 3 Барел Виткање Железо 1 инчен на Косата Crimper со LCD Температура 430℉ Екранот Коса Стапче Поколеба Обновено
Виткање на косата Железо Прачки Curler Турмалин Керамички Влакна Crimper со Контрола на Температурата Долго Тројно Цевка Обновено
5 Барел Топла Алатки за Кадрава Коса Плажа Поколеба Виткање Пегла за Коса Styler Професионални Температура Прилагодлива Обновено
VVPONMEIQS Виткање Железо Коса Салон Curler Поколеба Создателот со Турмалин Керамички Слој на Косата Виткање Стапче со Обновено
Виткање железо Heatless Виткање Род Headband Бран Коса Curlers Косата Алатки Виткање железо (Боја : Црна) Обновено
Виткање железо Heatless Виткање Род Headband Бран Коса Curlers Косата Алатки Виткање железо (Боја : Црна)

Сигурен квалитет и потрајни.Ова Не топлина навивам коса headband ќе ви даде нов начин на виткање вашата убав

DEN 0.00
Професионални Коса Crimper Брановидни Виткање Железо Коса Curler Стапче Електрични Мал Бран Виткање Плоча Звукот Стил Алатки Обновено
Lincheer Виткање Тонг,Косата Алатка,Виткање Стапче,Керамички Curlers,Corded Виткање На Косата Стапче,Вртливата Мозок,Брз Обновено
Lincheer Виткање Тонг,Косата Алатка,Виткање Стапче,Керамички Curlers,Corded Виткање На Косата Стапче,Вртливата Мозок,Брз

[Брз стил 1 x Настава booklet100% Задоволство : Ние секогаш ги одржуваме нашите стремиме да се обезбеди на наши�

DEN 959.76
Косата Curler, Керамички Турмалин Слој LCD Температура Dispaly Виткање Стапче Косата Алатка(22mm) Обновено
Косата Curler, Керамички Турмалин Слој LCD Температура Dispaly Виткање Стапче Косата Алатка(22mm)

Спецификации : Предмет Тип : Коса Curler Материјал : Пластични Боја : Кафе Тип : 19mm, 22mm, 25мм, 28mm, 32милиметри (Изб

DEN 806.16
3 Барел Виткање Железо Стапче Коса Crimper 1 Инчен на Косата Поколеба Тројно Барел Виткање Железо Температура Прилагодливи Обновено
JYDPRO Виткање на Косата Песна 500 Негативни Јони Плажа Бранови Барел Виткање Стапче Curler за Долга Коса Црна 1 Инч Обновено
JYDPRO Виткање на Косата Песна 500 Негативни Јони Плажа Бранови Барел Виткање Стапче Curler за Долга Коса Црна 1 Инч

Разноврсна Функција : Ова виткање железо од 280 со размена на инстант топлина до 428 степен F и Турбо Топлин�

DEN 575.76
Виткање железо Heatless Виткање Род Headband Бран Коса Curlers Косата Алатки Виткање железо (Боја : Црна) Обновено
Виткање железо Heatless Виткање Род Headband Бран Коса Curlers Косата Алатки Виткање железо (Боја : Црна)

Сигурен квалитет и потрајни.НеТоксични Материјали.Кога се отвори, нема чуден мирис.Преносни Удобен и Ед

DEN 0.00
Berhgjjsds Виткање на Косата Алатки за Коса, Виткање Железо Керамички Професионални Тројно Барел Коса Curler Јајце Тек Обновено
Berhgjjsds Виткање на Косата Алатки за Коса, Виткање Железо Керамички Професионални Тројно Барел Коса Curler Јајце Тек

▲Од обвивката на вашата коса околу ова виткање железо, можете веднаш да се создаде слободен проток на п�

DEN 1406.40
JTKDL Виткање Песна,Професионални Виткање Железни,Керамички Виткање и Стил Железо со Прилагодливи Топлина Settings (Големина Обновено
ZQDM Коса Curler Спирала Бран Виткање, Ротари Керамички Навивам Железо Стапче Професионални Виткање на Косата Машини Стил Обновено