Baoblaze Митра Мерач Ограда Систем Машини Алатки Притисни Блок со Агол Плоча Владетел DIY Accessiory

Baoblaze Митра Мерач Ограда Систем Машини Алатки Притисни Блок со Агол Плоча Владетел DIY Accessiory

DEN 5375.76

Обновено

Достапно за нарачка

- Можете да позиционирање на страна на дното заеднички големини како 0°, 22. Ве молиме оставете малку грешка поради прирачник за мерење.Направени на парична казна материјал, со парична казна квалитет aliminum алуминиум и нерѓосувачки челик, има долг животен век.Со процесот на CNC жица намали, еден заб еден агол, таа се карактеризира со висока precisions и стабилност.Спецификација : - Материјал : Алуминиум легура+месинг+ ' рѓосувачки челик - Главна боја : Black Size Табела : големина : 450x170mm/17. - Може да се прилагоди на аголот помеѓу 0~70°, можете да до 70 агли, има диви опсег на користење. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Можете да позиционирање на страна на дното заеднички големини како 0, 22. - Со процесот на CNC жица намали, еден заб еден агол, таа се карактеризира со висока precisions и стабилност.Опис : - Направени од казна материјал, со парична казна квалитет aliminum алуминиум и нерѓосувачки челик, има долг животен век. Ви посакувам прекрасен on-line шопинг!Имаме долгогодишно искуство во продажба на стока онлајн, ние ќе се фокусира на обезбедување со најдобар производ и услуга на клиентите.69inch Package Вклучува : 1x Митра Gauge Note : 1. - Дршката е удобно за вас да се користи, заштедите време и пари. - Овој производ има скала зголемувачот, па можете да видите на податоци повеќе од јасно, да ви даде подобро користење на искуство.

- Material: Aluminum alloy+brass+stainless steel
- Main color: Black
Size Chart:
size: 450x170mm/17.72x6.69inch
Package Includes:
1x Miter Gauge :
1. Please allow slightly error due to manual measurement. :
2. Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. :
3. Wish you a wonderful on-line shopping! :
We have many years of experience in selling merchandise online, we are focus on providing best product and service to customers. :

Избор на клиент

Yeahii Прецизност Акрилик Quilting Образец Владетел DIY Комбинација Образец Владетел Креативни Househeld Рака за Шиење Обновено
Yeahii Прецизност Акрилик Quilting Образец Владетел DIY Комбинација Образец Владетел Креативни Househeld Рака за Шиење

, за крпеница, поправка, шиење и занаетчиски работи.Употреба : Широко се користи во текстил дизајн како ш�

DEN 0.00
SPI 32-804-7, Хоризонтална Mylar Лепило Поддржан Правило (Пакување од 15 компјутери) Обновено
SPI 32-804-7, Хоризонтална Mylar Лепило Поддржан Правило (Пакување од 15 компјутери)

Цена за Пакет од 15 компјутери.SPI, 328047, ХоризонталнаПоловина Скала со Лепило Назад Правило.Карактеристик�

DEN 5076.00
MLCS 9327 Дрво 36-Инчен Флексибилни Крива Владетел Обновено
MLCS 9327 Дрво 36-Инчен Флексибилни Крива Владетел

Направи мазна криви.Држете форма.Прецизни мерења.Одлично за машини или занает проект.Од Производителот

DEN 466.32
PULABODurableStraight Владетел Директно Владетел за Двете Страни Метрички 15 cm од не ' Рѓосувачки Челик Обновено
PULABODurableStraight Владетел Директно Владетел за Двете Страни Метрички 15 cm од не ' Рѓосувачки Челик

опсег 15 cm.Име на производ.Ние ги почитуваме и да се негува секој клиент, ако имате било какви прашања дал�

DEN 76.32
Stabila 80010 Виткање Владетел - Модуларен Скала Обновено
Stabila 80010 Виткање Владетел - Модуларен Скала

Вклучува целосен производителот гаранција.andnbsp;Stabila 80010 Модуларен Виткање Владетел Премиум буковата се�

DEN 0.00
24 Инчен Елоксирани Алуминиумски Straight Edge Гарантира Директно да Рамките .001 Инчи Над Целосна 24 Инчи Должина SE24 Обновено
24 Инчен Елоксирани Алуминиумски Straight Edge Гарантира Директно да Рамките .001 Инчи Над Целосна 24 Инчи Должина SE24

Гарантира директно во рок од 0.001" (што е една илјадинки од очигледна!) во текот на целиот 24" должина.Елокси

DEN 1987.20
KISSWILL 8 Pack Т-Маица Усогласување Владетел Алатка во Собата за HTV Винил & Т-Маици, Т-Маица Владетел Водич со Мека Лента Обновено
Француски Крива Владетел во Собата, ПВЦ Шиење Алатки Јасни и Точни DIY Шиење Владетел се Прилагоди на Собата, Шиење Мерка Обновено
5 Парче Некој преносот на Топлината Винил Хартија инк-џет Печатач, Железо на HTV за Темната Ткаенина Маици и 5 Pack Т-Маица Обновено
Нерѓосувачки Челик Заварување Колосек,Заварување Дебелина Мерка Алатка Инспекција Владетел,7.2 2.5 cm / 2.8 1in Обновено
Нерѓосувачки Челик Заварување Колосек,Заварување Дебелина Мерка Алатка Инспекција Владетел,7.2 2.5 cm / 2.8 1in

Изработени од нерѓосувачки челик, не е лесно да ' рѓа, долг животен век.Челик владетел е полиран внимател

DEN 0.00
УЧЕЊЕ ПРЕДНОСТ Виткање Метар Стап - Мерка во Инчи, Центиметри, Milimeters и М - Склоплива Владетел за Метрички и Кралскиот Обновено
XJJZS Мулти - Цел Нерѓосувачки Челик, Дрво Писарот 45 степени Агол Владетел Дрво Владетел Триаголник Плоштадот Т и Три Обновено
Т-Тип Дупка Владетел, Мултифункционални Владетел, Мерка Владетел Т Тип за Означување на Работи Машини за Позиционирање Обновено
Colcolo DIY Занает Quilting Владетел Образец Вез за Шиење Комбинација Материјали Обновено
Colcolo DIY Занает Quilting Владетел Образец Вез за Шиење Комбинација Материјали

Не се лизга quiltering владетел е направен посебно за quilting, шиење, и изработка на проекти.Материјал : Акрил.Ак�

DEN 0.00
Шиење Владетел, Алуминиум Проширување на Шиење Мерач Копчето Водич Мерка Повеќе Еднакво Растојание Прилагодлива Должина Обновено
Dsxnklnd Ултра Прецизност Т Плоштадот Владетел, Висока прецизност Означување Владетел, Т Тип Дупка Владетел за Машини за Обновено
LNGOW 530CM Quilting Владетел Ласерски Сече Акрилик Quilters' Владетел Двојно Обоени Мрежа Линии Лесно Прецизно Сечење Обновено
LNGOW 530CM Quilting Владетел Ласерски Сече Акрилик Quilters' Владетел Двојно Обоени Мрежа Линии Лесно Прецизно Сечење

Инчен марки на сите страни се направи мерење уште полесно.Опис : Бренд : LNGOWProduct Димензии : 30cm Должина, шир�

DEN 239.76
Империја Ниво 27302 Челик Беспомошна Владетел, 6-Инчен Обновено
Империја Ниво 27302 Челик Беспомошна Владетел, 6-Инчен

Нерѓосувачки челик владетел со 32nd и милиметри на предната, конверзија табела на грбот.Постојани и точни

DEN 83.76
Timpfee Профил Scribing Алатка,Scriber Означување Алатка,Профил Scribing Владетел Контура Мерач Со заклучување,Дограма Обновено
Timpfee Профил Scribing Алатка,Scriber Означување Алатка,Профил Scribing Владетел Контура Мерач Со заклучување,Дограма

[Мазна тркала] Ние користиме високо квалитетни метал како суровини, површината е мазна, можете лесно мож

DEN 0.00
DYNWAVE Челик Тест Владетел Агол Мерка Обновено
DYNWAVE Челик Тест Владетел Агол Мерка

Промени од стандардните да метрички едноставно отстранете мерач тело.Цевка по одговараup / усогласувањ�

DEN 2188.80