Нови Авто делови Автомобил Додатоци A/C Испарувачот Црево За 2012-2017 Седан 2.4 L 4cyl ЛЕА, VIN: К

Нови Авто делови Автомобил Додатоци A/C Испарувачот Црево За 2012-2017 Седан 2.4 L 4cyl ЛЕА, VIN: К

DEN 0.00

Обновено

Достапно за нарачка

Спецификација на производот : Ладилни Тип : R134 A.A/C Испарувачот Црево се вклопува 2012-2017 2.4 L 4 Cyl ЛЕА, VIN : К 81 ZJMT.A/C Испарувачот Црево; Состојба : Нова.Детални Апликации : 2016-2017 Спортски Туринг 2.4 L 4 Cyl ЛЕА, VIN : K; 2012-2017 Кожа 2.4 L 4 Cyl ЛЕА, VIN : K; 2012-2017 База 2.4 L 4 Cyl ЛЕА, VIN : K; 2012-2016 Погодност 2.4 L 4 Cyl ЛЕА, VIN : К. Опис на Производот : Белешки : ГМ Original Equipment Нови.A/C Испарувачот Црево се вклопува 2012-2017 2.4 L 4 Cyl ЛЕА, VIN : К 81 ZJMTA/C Испарувачот Црево се вклопува 2012-2017 2.4 L 4 Cyl ЛЕА, VIN : К 81 ZJMTA/C Испарувачот Hose Condition : New Product Description Notes : ГМ Original Equipment New Product Specifications Refrigerant Тип : R134 ADetailed Applications2016-2017 Спортски Туринг 2.4 L 4 Cyl ЛЕА, VIN : K2012-2017 Кожа 2.4 L 4 Cyl ЛЕА, VIN : K2012-2017 База 2.4 L 4 Cyl ЛЕА, VIN : K2012-2016 Година Погодност 2.4 L 4 Cyl ЛЕА, VIN : KWarranty Покриеност Policy12 Месец Warranty30 Ден се Врати Policy DO НЕ ИСПРАТИ ВРАЌА НАЗАД БЕЗ ВАЖЕЧКА RMA БРОЈ.

Избор на клиент

Highcraft GUHD-TT38-48D Гас Линија Црево 1/2 К. Г. x 48 Должина со 0.5 во. FIP x MIP Фитинг, Соголени од не ' Рѓосувачки Обновено
Highcraft GUHD-TT38-48D Гас Линија Црево 1/2 К. Г. x 48 Должина со 0.5 во. FIP x MIP Фитинг, Соголени од не ' Рѓосувачки

СУПЕРИОРЕН КВАЛИТЕТ : Highcraft Фен Гас Конектор е Изградена со не ' Рѓосувачки Челик 304 за Одлична Отпорност

DEN 274.56
Reelcraft S39-260043 Масло/Течен Флуид Доводното Црево Собранието, 1/2 x 5', 3000 Psi, 1/2 x 1/2 NPTF(М), 0.85 OD, Гума Обновено
Reelcraft S39-260043 Масло/Течен Флуид Доводното Црево Собранието, 1/2 x 5', 3000 Psi, 1/2 x 1/2 NPTF(М), 0.85 OD, Гума

Максимална температура на 210 степени f 2000 psi.Црево внатрешен дијаметар 1 / 2 инч.Црево надворешниот дијаме�

DEN 0.00
CHICIRIS Пневматски Црева, електрични Алатки Мазна Површина за Дома за Одржување Работници(Црна, 10m) Обновено
CHICIRIS Пневматски Црева, електрични Алатки Мазна Површина за Дома за Одржување Работници(Црна, 10m)

Осигурете се дека на сила е униформа, нормален работен притисок е 10kg, и моментален излив притисок е 30kg Spec

DEN 563.76
ChangTa Замена на Црево за Electrolux Амбасадорот III Канистер Вакуум Обновено
ChangTa Замена на Црево за Electrolux Амбасадорот III Канистер Вакуум

Brand New Неискористени Делови 7' замена на црево за Electrolux канистер vacuums Пиштол зафат се справи.Пиштол зафат

DEN 2399.76
Џакузи W10278626RP Универзална Индустриски Одделение и 5-Метарски машина за миење Садови Снабдување со Вода за Полнење Обновено
Перисталтиката Пумпа Цевка, Висока Солза Сила Силикони Стареење Доказ Пумпа Цевка Цевка Зелени за Инженер за Обработка Обновено
WYNNsky Гума Олово-во Воздух Црева, 3/8 X 30 (во 1/4. MNPT Топката Вртливата x 1/4 во. FNPT Завршува), 300 PSI, Црвена Обновено
WYNNsky Гума Олово-во Воздух Црева, 3/8 X 30 (во 1/4. MNPT Топката Вртливата x 1/4 во. FNPT Завршува), 300 PSI, Црвена

1 / 4 во.MNPT Топката Вртливата x 1 / 4 во.FNPT Завршува.Max.работен притисок е 300 PSI.Флексибилни гума останува мека

DEN 0.00
uxcell Пневматски Воздух Црева Цевки СТП Воздушниот Компресор Цевка 5mm(3/16) ID х 8мм(5/16) OD x 10m/32.8 Ft Цевка Сина Обновено
uxcell Пневматски Воздух Црева Цевки СТП Воздушниот Компресор Цевка 5mm(3/16) ID х 8мм(5/16) OD x 10m/32.8 Ft Цевка Сина

) : 1 MPa / 145 Psi.Карактеристики : .Функција : Ова СТП црево е отпорна на вода и масло, носатотпор, во согласност

DEN 467.76
uxcell Пневматски Воздух Цевки, 6mm OD x 4mm ID 6m(236 Инчи) СТП Полиуретан Воздушниот Компресор Цевки Цевка Цевка Сина Обновено
uxcell Пневматски Воздух Цевки, 6mm OD x 4mm ID 6m(236 Инчи) СТП Полиуретан Воздушниот Компресор Цевки Цевка Цевка Сина

Име на производ : СТП Air Tubing;Материјал : Полиуретан(СТП); отпорни на Топлина : 40 C на +80 C ( Нехемиски Гас Прос�

DEN 311.76
BLUBIRD BB3850 3/8 x 50' Гума Воздух Црева, Гума, Најлесниот, Најсилните, Повеќето Флексибилни, 300 PSI, -50F да 190F Обновено
BLUBIRD BB3850 3/8 x 50' Гума Воздух Црева, Гума, Најлесниот, Најсилните, Повеќето Флексибилни, 300 PSI, -50F да 190F

Blu Bird црева беа дизајниран, развиен и произведен од страна на RMX и се на пазарот е најлесниот, најсилните,

DEN 719.76
Милтон 2760-6LH Воздух Лидер Црево, 3/8 x 6 ft. Гумени Црева - 1/4 NPT Месинг Завршува - 300 Max PSI Обновено
Милтон 2760-6LH Воздух Лидер Црево, 3/8 x 6 ft. Гумени Црева - 1/4 NPT Месинг Завршува - 300 Max PSI

ПОВРЗЕТЕ се Цврсти воздух цевки со други уреди (како што се црево ленти, компресори за воздух, и повеќе) 6'

DEN 561.36
ProTeam Црево, Се Водат Proclean Алпска 3:1 2 Црна Обновено
ProTeam Црево, Се Водат Proclean Алпска 3:1 2 Црна

Ова е O д.м.Овластен дел.Одговара на различни Pro Team модели.ОЕМ дел Број 101705 Ова е Pro Team замена дел.Дел Број 10

DEN 0.00
Beduan Пневматски Најлон Цевка SAEJ844 Воздушна Линија Најлон Црево Цевки за Воздух, Сопирачки, Систем или Течност Пренос Обновено
cucunu Воздух Црева 33 ft 1/4 Инчи Kink Отпорни & Флексибилни Воздушна Линија за Компресор 220 PSI Притисок Тешки Месинг Обновено
Претпоставките Пневматски СТП Цевки, 1/8OD Црево СТП Полиуретан Воздух Цевка Цевка Линија за Воздушниот Компресор Вода Обновено
Thermoid 22564882111 NBR Кобра мазут Испорака на Нафта Црево, Заедно, 250 psi, 100' Должина, 1-3/8 Цревото ID, 1-7/8 Цревото Обновено
Thermoid 22564882111 NBR Кобра мазут Испорака на Нафта Црево, Заедно, 250 psi, 100' Должина, 1-3/8 Цревото ID, 1-7/8 Цревото

Кобра Мазут Испорака На Нафта За Снег.Заедно 13 / 8" Цревото ID 17 / 8" Цревото OD 100' Должина.Thermoid 22564882111 Кобра ма

DEN 525.60
Dorman H380533 Пред Возачот Страна Кочница Хидраулични Црева Компатибилен со Изберете Chevrolet / GMC Модели Обновено
Dorman H380533 Пред Возачот Страна Кочница Хидраулични Црева Компатибилен со Изберете Chevrolet / GMC Модели

Идеална замена прецизностконструиран за да одговара на изведбата на оригиналниот кочница црево за пос

DEN 324.24
Othmro Црна Линија Цевка Цевка 5mm Внатрешен дијаметар 10мм надворешниот дијаметар 1000mm должина Нераскинливо Круг NBR Обновено
Топла Max 28081 18-Инчен Лидер Црево со 1/4-Инчен Машки NPT Обновено
Топла Max 28081 18-Инчен Лидер Црево со 1/4-Инчен Машки NPT

18инчен гума лидер црево 1 / 4инчен машки NPT месинг фитинзи 200 PSI макс работен притисок.Одлична мобилност.За

DEN 0.00
JGB Претпријатија A009-0242-0100 Goodyear Wingcraft Црево, 1-1/2 x 100', Машки Спојки, 300 psi Работен Притисок, -35 Степен Обновено
JGB Претпријатија A009-0242-0100 Goodyear Wingcraft Црево, 1-1/2 x 100', Машки Спојки, 300 psi Работен Притисок, -35 Степен

Црна Нитрилна синтетички каучук цевка.Црна Wingprene (ORS) статични dissipating / static проводници синтетички гумени �

DEN 0.00
Црвениот Тепих Extractor Црево Обновено
Црвениот Тепих Extractor Црево

Генерички Правосмукалка Тепих Пареа Почиста Extractor Црево, 1 1 / 2" X 50' Црвена / Црна, SHD Супер Тешки Extractor Црев�

DEN 3239.04
Орли Пакување од 2 Правосмукалка 1-1/4 Продолжување Прачки, Правосмукалка Додатоци, 32-милиметри Вакум Црево Пластични Обновено
YYQTGG Одлична Компресор за Воздух Линија Црево, 30m Изработени од ПВЦ и Јаглероден Челик Црева Систем Слој Црево Структура Обновено